2733
2734
عنوان

راهکار برای افزایش میل جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 159771 بازدید | 161 پست
زهرا جون خيليا از آقايون هستن كه ١٠سالم از ازدواجشون ميگذره ولي ميل جنسيشون كم نيست.البته من بعضي وق ...

دقیقا شوهر من مثه قبله البته دیگه اولایه ازدواج که هرگز نمیشه 

دلمم نمیخواد بشه حوصله ندارم 

ولی اصلا باورم نمیشه که اول زیاد باشه بعدا کم شه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
٥ساله كه درست نشده فكر نكنمم ديگه درست شه😂

وای دیگه نه 5سالللللل

بعد یک سال نهایتش 2سال درست میشد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من راستش از شوهر خودم پرسیدم گفتم مردا اینجوری میشن 

گفت نه لابد یجایی تخلیه میکنن که دلشون نمیخواد 

ولی من اینم قبل ندارم چون مردا به همدیگه از ناتوانیشون چیزی نمیگن همش میخوان برعکس بگن خیلی قوین

ولی جاریم از ناتوانی برادر شوهرم چن سال بود میگفت مال اون از استرس کاری بود درست شده الان

سلام من مرد هستم و با این موضوع چند ماهی بود که درگیر بودم اما الان خدارو شکر مثل قبل شدن تو این سه ماه حتی یک بار هم میل جنسی نداشتم و فقط دنبال راه فرار از همسرم بودم . اما در حالی که اوایل ازدواج برخی اوقات به روزی سه بار هم میرسید که با هم باشیم . حالا راه کاری که من انجام دادم و خوب شدم روزی یک عدد کپسول فارماتون خارجی بعد از صبحانه و یک کپسول مولتی ویتامین بعد از ناهار . و الان دوباره مثل قبل شدن . دلایل علمی که مردا این جوری میشن آینه که بعد از مدتی به دلیل استرس زیاد که خانمها هیچ وقت خبر دار نمیشن و خستگی و کمبود بدن که بعد از مدتی از ازدواج به صورت خیلی وحشتناک در بدن مردا پیش میاد هست و فقط غذا کافی نیست بلکه مکمل هم نیازه تا دوباره بدن بتونه باز سازی بشه و انرژی لازم برای فعالیت کسب کنه و مواد اولیه بدن تامین بشه . 

2728

مشکلات در روابط میان زن و شوهر ، اولین علت کاهش میل جنسی در افراد است. هر گونه شک و تردید یا نگرانی در روابط زناشویی می‌تواند علت کاهش میل جنسی در شما باشد. مشکلات زناشویی که می‌توانند باعث کاهش میل جنسی شوند ، عبارت‌اند از:

• از دست دادن جاذبه جنسی
• بودن در یک رابطه طولانی مدت و عادی شدن طرفین برای یکدیگر
• تعارضات حل نشده
• ارتباط ضعیف
• مشکل اعتماد به یکدیگر
• مشکلات جنسی فیزیکی

مشکلات فیزیکی و جنسی می‌تواند باعث کاهش میل جنسی شما شود. این مشکلات جنسی و فیزیکی که می‌تواند عامل کاهش میل جنسی شوند ، عبارت‌اند از:

• مشکلات انزال ( زود انزالی )
• اختلال در نعوظ
• خشکی واژن
• رابطه جنسی دردناک
• ناتوانی در به اوج لذت جنسی رسیدن
• سفت کردن غیر ارادی واژن (واژینیسموس

5 ماده‌ي غذايي براي تقويت نیروی جنسی
برخي از مواد غذايي مي‌تواند به شما انرژي مضاعف دهد و نیروی جنسيتان را تقويت مي‌كند.طبيعت، پر از مواد غذايي طبيعي است كه شما را به اوج لذت جنسي نزديك مي‌كند. در اين مطلب  شما را با تعدادي ازمواد غذایی موثر در تقویت جنسی آشنا مي‌كنيم.

1- كنگرفرنگي يا آرتيشو
یکی از گیاهان موثر در تقویت جنسی کنگر فرنگی است.بدون شك كنگرفرنگي يكي از سبزيجاتي است كه بيشترين خواص محرك جنسي را دارد.اگر چه دليل علمي براي اثبات اين خاصيت كنگر وجود ندارد اما اين ماده‌ي غذايي براي تقويت قواي جنسي افراد بسيار موثر است.

2- هل
یکی دیگر از مواد غذایی موثر در تقویت جنسی هل است.هل، اين دانه‌هاي خوشبو و معطر تقويت كننده و تسكين دهنده است. هل همانند ادويه‌هايي مثل كاري، زيره، زردچوبه و گشنيز جريان خون را تحريك و بيشتر مي‌كند و براي همين انرژي جنسي شما را بالا مي‌برد.

3- بادام
از دوره‌ي باستان اين اعتقاد وجود دارد كه بادام ميل جنسي را افزايش مي‌دهد. در سال 2007، محققان ايتاليايي اعلام كردند عملكرد و قواي جنسي زناني كه از سندرم متابوليك رنج مي‌برند پس از دو سال مصرف بادام، ميوه و سبزيجات، آجيل، مغزها و دانه‌هاي كامل و روغن زيتون بهبود يافته است.

4- زنجبيل
زنجبیل نیز یکی از مواد غذایی مفید در تقویت جنسی است.در طب سنتي چيني زنجبيل را به عنوان ماده‌ي غذايي «يانگ» توصيه مي‌كنند. يعني ماده‌ي غذايي كه باعث گرمي مي‌شود. براي همين زنجبيل ميل و قواي جنسي را بالا برده و در شرايط مطلوب نگه مي‌دارد. نامي كه چيني‌ها به زنجبيل داده‌اند به معني «مردي و چيزي است كه داراي نيروي جسمي و جنسي مردانه» است. پس جاي تعجب نيست كه زنجبيل در بين خوراكي‌هاي تقويت كننده‌ي قواي جنسي قرار بگيرد.

5- گياه مريم گلي
یکی دیگر از گیاهان موثر در تقویت جنسی گیاه مریم گلی است.مريم گلي سرشار از هورمون‌هايي است كه قواي جنسي زنانه را تقويت مي‌كند به خاطر اين كه اين هورمون‌ها عملكردي مثل هورمون استروژن دارند. اين گياه براي زناني كه با سردمزاجي و كاهش ميل جنسي مواجه هستند درمان فوق‌العاده‌اي محسوب مي‌شود

من هیچ وقت یادم نمیره اولین بار بعد از عقدمون که پیشش خوابیدم فرداش دسته جمعی میخواستیم بریم سفر تا ...

الان اگه شوهرت همون کارو.کرده بوداااا میگفتی نمیدونم حس تجاوز بهم دست داد و اخه شب ائل که رابطه نباید برقرار بشه و از این حرفا

شما خانوما رو خدا میشناسه فقط

2738

سلام .به نظر من اگه میل جنسی مردی آنقدر کم بشه که رغبتی نداشته باشه بره سراغ زنش و درصورت تمایل پسش بزنه قطعا به فرد دیگری غیر همسرش فکر میکنه....مواظب باشیم چون تازگیا میل شوهر نسبت به خواهر زن خیلی زیاد شده

سلام به نظر من اگه شوهری به زنش بی توجهی کنه قطعا به زن دیگه ای فکر میکنه .باید هواسمان به خواهرامون ...

بنظرت چیکار میشه کرد برا قضیه خاهر زن. اخه شوهر منم از اول خیلی با خاهرم جوره میل جنسیشم خیلی کمه از اول.

ویانا جون من از تجربه خو.دم مگم نمیدو.نم شوهرت از اول چه جوری بوده و چه جوری شده اما من از خودم میگم ...

سلام عزیزم من خودم تو یه گروه هستم مشاوره مزاج شناسی میده اونم رایگان من استفاده کردم خیلی راضی بودم به نظرم توهم یه سر بزن ضرر نداره اینجوری ک خودتو سرکوب کنی خیلی بده