2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خالم شیراز زندگی می کنه دختر خالم رفت پیش دکتر آصفی عمل کرد . خیلی خوب شده یعنی عید دیدمش باورم نشد خودشه . کل صورتش تغییر کرد. تازه بینیش گوشتی بود کلی استرس داشت برای عمل. 

من خالم شیراز زندگی می کنه دختر خالم رفت پیش دکتر آصفی عمل کرد . خیلی خوب شده یعنی عید دیدمش باورم ن ...

واقعا؟؟؟؟؟؟ چقد از عملش گذشته؟؟؟؟؟ مشکل تنفسی اینا نداره ؟ اخهمن خیلی از اینکه نفس کشیدنم به مشکل بخوره میترسم 

2740
واقعا؟؟؟؟؟؟ چقد از عملش گذشته؟؟؟؟؟ مشکل تنفسی اینا نداره ؟ اخهمن خیلی از اینکه نفس کشیدنم به مشکل بخ ...

نزدیک یه ساله .. اره خیلی خوب شده حالا اون از این وسواسیاس رفته بود کل دکترای شیرازو درآورده بود. 

من انجام دادم پیشش بینیمم گوشتی بود. خیلی میترسیدم همه میگفتم بینی های گوشتی خوب درنمیاد. ولی الان خ ...

خداروشکر . دعا کن برای منم خوب شه خیلی استرس دارم میترسم خوب نشه.اخه خیلی هارو دیدم بینیشون گوشتی بوده پشیمون شدن از عمل اما از طرفی هم خیلی تعریف دکتر آصفی رو شنیدم 

2706