2737
2734
عنوان

خانونا لطف می کنین یه لحظه بیاین

144 بازدید | 17 پست

من ۱۶ موعدمه اقدامم این ماه دقیق نبود از طرفی علایمای قبل پریم عین سابق بود یعنی از یه هفته ده روز قبل پری سینه هام حساس شد و ورم کرده و ترشح های زیادی دارم که مهه پیشم تین طوری بودم ولی چیز عجیب برام خستگی مفرطم یعنی دایما کسلم ۹ شهریور بی بی زدم منفی بود با این تفاسیر احتمال داره باردار باشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
آخه عین ماهای قبلم سینه هام درد می کنه و ورم کرده می گم بازم حتما می خوام پری شم دیگه

من تمام علایم پری ک همیشه داشتم رو داشتم... ولی باردار بودم... دلیل نمیشه

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
۱۶ عزیزم

پس صبر کن تا 16 بعد بی بی بزن... شما زود بی بی زدی... من سر نی نیم دوروز بعد از تاریخ زدم ی هاله افتاد... روز یعدش رفتم بتا دادم 20 بود گفت مشکوک هستی... ولی باردار بودم

راست می گی دستت درد نکنه امیدوار شدم

اره گلم فقط بسپار ب خدا... بعدشم من لقاح هم دور صورت گرفت... اصلا هم توی تخمک گذاری رابطه نداشتم چند روز بعداش، بود

سلام منم هستم ماه تو اقدام خبری نیست هنوز دکتر هم رفتم پرولاکتینم بالابود ،تو سونو گرافی هم فولیکول غالب رویت نشد 😢نمی‌دونم چیکار کنم دارو هم مصرف میکنم دوماهه اما خبری نیست 

2706