2733
2734
عنوان

بخاطر عشق به شوهرتون از کدوم اشتباهات خانوادش چشم پوشی کردین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 92 پست
چه تحملی داشتی

من بعضی وقتا گریه میکردم و خیلی حساس شده بودم چون تک دخترم داداشمم همزمان نامزد بود مثلا من حلقه نقره خریدم سرویس ۳ میلیونی برداشتم چون شوهرم اونقدر پول نداشت کسی هم نداشت کمکش کنه حتی برادر بزرگش ولی خب بابام به داداشم کمک میکرد مثلا حلقه اون ۶ میلیون بود یا سرویسش ۱۵ میلیون شد ولی خب پدرم نمیذاشت من گله کنم به شوهرم چون اولا کاری از دستش برنمیومد بعدشم پسر خوبی بود از همه مهمتر ما خودمون همو خواسته بودیم 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای حرصم گرفت تو رو خدا حالش رو بگیر چقدر پر رو

اره.خیییلی پرروعه.

بعد فک کن ظهرا میومد خونم ک تو ظهر مسلما واسه یه تازه عروس ک کار خونه رو تازه یاد گرفته سخته سریع خونشو جم کنه، مثلا میومد میرف ب شوهرم میگف خونتون ریخت و پاشه، حالا در صورتی ک مثلا خودش میدید مبلارو داستم جارو میزدم فقط جارو برقی و کوسن های مبلا رو زمین بود، 

یا مثلا ساعت ۱ هم حتی کارم داشته باشه زنگ بزنه میگه خواب بودی؟ اخر یبار گفتم مادر جان ساعت ۱ ظهر خرس نمیخابه ک من بخابم ، دختراش تا ۱۲ خوابن همش، یه دختر داره ۲۴ سالشه قد گااااو نمیدونه، میخوره میره اتاقش، 

یا واسه خورشت فسنجون ک تازه ۵ دیقه هم نشده بود ک بار گذاشتم اومد خونمون سر بزنه ، به زبون خودشون ب سوهرم میگف فسنجونش خیلی اب داره خرابش کرده، شوهرمم ضایع کرد خندید گف ستاره میدونی مامتن چی میگه و حرفای مادر شوهرمو گف،گفتم نه از کجا باید بدونم، چیزی ک در باره ی منه رو فارسی نمیگه که ، وقتی ب زبون خودش میگه پس ینی نمیخاد من بفهمم، دیگه صداش در نبومد.

یبارم سر سفره ک مهمونمون بود برگش گف قیمه چقد لپه داره،بازم با لهجه خودشون، بعد با تیکه برگش گف قیمه ت شیرین شده مث خودت و یه لبخند زد، منم نه گزاشتم نه ورداشتم گفتم شیربنی ازخودتونه مامان جون

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
من بعضی وقتا گریه میکردم و خیلی حساس شده بودم چون تک دخترم داداشمم همزمان نامزد بود مثلا من حلقه نقر ...

واقعا مرد خوب و با هیچ مقدر طلایی نمیشه سنجید

خوب کاری کردی ان شالله خوشبختیتون ابدی باشه

2731
باشه ممنون ازکمکتون من الان 10سال توی این خونواده هستم هرکس احترام کنه احترامم میبینه این نظرمنه&nbs ...

ببخشید اما کاملا با نظرت مخالفم.بستگی به شعور داره.کسی که شعور نداره احترامش هم کنی پر رو تر میشه.به قرآن من تا حالا بهشون کوچکترین حرف و توهینی نکردم.هیچی.اما به قول شوهرم اونا خیالشون راحت بود من جواب نمیدم راحت میتازوندن. هر چه هم بیشتر احترام گذاشتم فکر کردن خبریه و بیشتر توهین کردن

مالی یا معنوی ؟

هرچی و هرجور. زیاد برام فرقی نمیکنن . خیلی از کاراشون ناراحت میشم و تو دلم نگه میدارم گاهی به همسرم میگم.مالی کلا بهش کمکی نکردن ولی به برادرش خیلی کمک کردن. ولی وقتی ادم یکیو میخواد باید باهمه خوبیو بدیاش بخواد

ببخشید اما کاملا با نظرت مخالفم.بستگی به شعور داره.کسی که شعور نداره احترامش هم کنی پر رو تر میشه.به ...

پست قبلی گفتم بعضی ازخونواده هادرک ندارن شعورشون نمیرسه که کسی که احترام میکنه ازترسش نیست فقط میخوادادب وشعورش وبه شمانشون بده نه اینکه شماهاسوئه استفاده کنید دراین صورت فقط بایدصبوربود

اره.خیییلی پرروعه. بعد فک کن ظهرا میومد خونم ک تو ظهر مسلما واسه یه تازه عروس ک کار خونه رو تازه یا ...

ای خداااااا.بنظرم تا جایی که امکان داره رابطه ات رو به صفر برسون.منم تصمیم بر همینه یه سلام علیک و خداحافظ والا همسرم یه ماموریت دو ماهه رفت فقط گریه مبکرد خودش رو میزد به غش تو دلم گفتم تو که به قول خودت اینقدر عاشق پسرتی چرا یه قدم براش برنمیداری.حالم ازش به هم میخوره.یه خونه داشتن میتونستن اونو بفروشن یه خونه بهتر بخرن بدن به تنها پسرشون اما اینقدر زیر پای پدرشوهرم نشست که رفت یه زمین خارج از شهر تو یه روستا به نام خودش خرید که به ارزوش رسیده باشه از پارسال که قراربوده باغ درست کنه اونجا رو یه نهال کوچیکم نکاشتن.وااای که هرچی بگیم از این کثافطا کم گفتیم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
پست قبلی گفتم بعضی ازخونواده هادرک ندارن شعورشون نمیرسه که کسی که احترام میکنه ازترسش نیست فقط میخوا ...

دقیقا اونا فکر میکردن من میترسم و بی زبونم برا همین خواهرش به خودش جرات میداد جلو من تلفن بده به شوهرم😔

پدرت کاش بشما هم کمک میکرد 

پدرم خیلیییی کمک کرد من تو بعضی چیزا دوست نداشتم اون کمک کنه مثلا حتما شوهرم باید خرید عروسی رو خودش انجام میداد دقیقا رسم و رسوم رو باید انجام میداد برام حالا یه کم کمتر وگرنه یه سرویس طلا که قیمتش چند برابر اونی بود که شوهرم خرید پدرم سر عقد هدیه داد با شیش تا النگو همین الانش پدرم برای پسرم که به دنیا نیومده یه وانیکاد طلت و چشم نظر طلا داده ساختن یا تو خرید خونه کلیییی کمکمون کرد 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2706