2737
2734
عنوان

کودک هشت ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا استامینوفن به لبش میخوره بالا میاره، وقتی واکسن میزنه یا باید استفاده کنه شیاف میزارم

ديفن هيدرامين بمال رو لثه اش

خيار و هويج و پيازچه بده دستش

بستني يكم بده

دندوني بده دستش

2728

ماساژ باعث کجی دندون میشه 

خودش دست میکنه لثش براش کافیه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ممنونم واسه درآوردن بقیه دندوناش هم به همین اندازه اولی اذیت میشه؟

من شنیدم برای همش اذیت میشه عزیزم 

دیگه دارن بزرگ میشن مراقبتشون خیلی زیاد میشه 

من تا ۴ ماهگی اصلا نفهمیدم بچه داری چیه الان همش باید کنارش باشم غر میزنه میرم 

طبیعیم هست

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
من شنیدم برای همش اذیت میشه عزیزم  دیگه دارن بزرگ میشن مراقبتشون خیلی زیاد میشه  من تا ۴ ...

وای دقیقا دختر منم همینه بازی هم میکنه باید کنارش باشم بعضی وقتا واقعا کم میارم اصلا به هیچ کاری نمی رسم

به نظر شما تا چه سنی شرایط اینجوریه؟

دیگه یک دندانش دراومده هرچی مثل خیار میگیره ازش میکنه میترسم گلوش گیر کنه

نه بابا پسر من ٢ تا داره يه كوچلو ميكنه اونم نميخوره حواست بهش باشه ولي دستش بده چون بالاييها از پايين بدتره 

خيلي اذيت ميشن طفليا

وای دقیقا دختر منم همینه بازی هم میکنه باید کنارش باشم بعضی وقتا واقعا کم میارم اصلا به هیچ کاری نمی ...

البته باید دستش عزوسک و جغجغه و وسایلاشو بدی که باهاشون بازی کنه جوری که بیینیش چکار میکنه منم همینکارو میکنم نیم ساعت نیم ساعت میرم به کارام میرسم 

یا وقتی میخوابه 

کلا تنها نباید بزاری بچه رو زیاد تنها بزاری خطرناکه 

بچه تا یک سال و نیم خیلی مراقبت میخواد چون سن حساسیه عزیژم

پسر منم تا هستم بازي ميكنه ميرم گريه ميكنه تا ١.٥ سالگي همينن

دقیقا منم همین الان گفتم تا ۱/۵ سال 

درسته عزیزم😘😘

كلا همه بهم ميگن ٣ سالش بشه راحته راحت ميشي

الهی 

بعدش دیگه بزرگ میشن .. انشالله همه بچه ها سلامت باشن همیشه ❤️🙏🏻

2706