2737
2734
عنوان

کودک هشت ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 37 پست
البته باید دستش عزوسک و جغجغه و وسایلاشو بدی که باهاشون بازی کنه جوری که بیینیش چکار میکنه منم همینک ...

خوشبحالتون که حداقل نیم ساعت وقت میکنین به کاراتون برسین دختر من بیدار که میشه یک لحظه هم تنها نمیمونه تنها بزارم تا آشپزخونه هم برم گریه میکنه فقط باید خواب باشه بتونم کاری انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالتون که حداقل نیم ساعت وقت میکنین به کاراتون برسین دختر من بیدار که میشه یک لحظه هم تنها نمیمو ...

اولش باهاش بازی کن حسابی که بخنده و حالش خوب بشه وسایلاشو بده دستش بازی میکنه گریه هم نمیکنه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
اولش باهاش بازی کن حسابی که بخنده و حالش خوب بشه وسایلاشو بده دستش بازی میکنه گریه هم نمیکنه 

شما نمیدونی من چقدر اسباب بازی براش میگیرم انواع جغجغه توپ عروسک کوچیک رنگی خانه سازی اما همش ده دقیقه اول جذابه بجاش دلش میخواد به وسایل خونه دست بزنه جاروبرقی شارژر ، قابلمه.....اصلا یه وضعی....

شما نمیدونی من چقدر اسباب بازی براش میگیرم انواع جغجغه توپ عروسک کوچیک رنگی خانه سازی اما همش ده دقی ...

الهییییی 

خب نینی من به بزرگی نینی شما نیست خیلی تحرک نداره 

درست میگی واقعا سخته 

حق داری وقت نکنی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
انشالله به سلامت بزرگ شن این روزا بالاخره میگذره😊

انشالله عزیزم 😘😘😍

2740