2733
2739
عنوان

بنظرتون من دیونه شدم؟

257 بازدید | 45 پست

یبار با شوهرم دعوام شد خیلی اخلاقش بد بود کلی گریه کردم نماز خوندم  دخترم چند ماهه بود تبه شدید داشت شیاف و شربتم بهش دادم ولی نمیخابید من خسته بودم سه و ربع شب بود ولی نمیخابید بزور خابوندمش وجفته دوتا دخترام خوابیدم تو اتاق خوابمون بودیم شوهرمم با رفیقش پذیرایی بودن صدای گوشیم تو اتاق خوابمون زنگ میخورد ولی گوشیمو کلا خاموش کرده بودم با خودم گفتم حتما گوشیه دوستشه ولی من درو از تو قفل کرده بودم بعدش پیام اومد با خودم گفتم الان بچمو بیدار میکنن همینجور با خودم میرفتم ک حس کردم یکی پیشم رو تشک دونفره مون ایستاده منم ترسیدم بعد قشنگ پتو روازم کشید ومن ب پهلو خواب بودم باد سرد کولر ب پام خورد من ترسیدم کمرم گرم شد من شروع کردم ب اعوذ بلله گفتن توگوشم گف نترس مادر صداش خیلی جووون بود زن بود منم گفتم اعوذ بلله از هر شری. منو دخترام چشامو باز کردم دیدم پتو از روم من اونورر تشک کشیده شده و انگار کسی گوشش رو گرفته وکشیده ما مستأجریم و شوهرم و دوستش و حتی مستاجرای قبلی گفتن این خونه جن داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عود نذار سقف خونت بلنده؟

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2740

شما وقتی به این موضوعات فکر کنی و باور خب یکسری توهمات میبینید اما نترسید چیزی نیست بنظر من توهمات ناشی از ترس و حرف اطرافیانه مثل جریان بختک من اولین بار خیلی سنم پایین بود بعد فیلم سایلنت هیلم دیده بودم همون مرد سر مثلثیه بعد توی اتاقم تنها خواب بودم نصفه شب یهو این اتفاق واسم رخ داد و اونو دیدم بعدها که دکتر شدم و دلیل علمیشو فهمیدم(با اینکه تنها زندگی میکردم) بازم واسم رخ داد اما خب میدونستم بخاطر نرسیدن اکسیژنه پس سعی میکردم نفس عمیق بکشم و زود اکی میشدم حالا تجربه هامون مشابه نیست اما خب منم میتونستم بگم جن یا چیزی در صورتی که کمبود اکسیژن بود دلیل این همه وحشت و ترس و اینکه حتی نتونی حرف بزنی و فریاد بزنی انفاقا منم بسم الله اارحمن الرحیم رو بصورت ذهنی میگفتم اولش ناخودآگاه.