2733
2734
عنوان

فردا بستری میشم و شوک درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 26354 بازدید | 66 پست
عزیزم اول برو پیش متخصص اعصاب و روان یعنی همون روانپزشک...بهت دارو میده که روحیه ات رو در حد نرمال ن ...

من دوساله اینم

دکتر قبلا گفت الکتروشوک و بستری لازمه...من نرفتم.من اینبار میرم فقط برای بچه هام

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

من میترسم.از از دست دادن خانوادن بخاطر این بیماری لعنتی میترسم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دوقطبی چیزی نیس که درمان نداشته باشه..اگه دارو مصرف کنی میگی کاس خیلی وقت پیش مصرف می کردم..خی ...

فردا به دکتر میگم اول نوار مغز بگیر.دوباره مشاورم کن.کمکم کن زندگیم نابود شده

میگم ببر شوک بزن

بستری کن

2731
من بدون دلیل اشک میریزم من مشکل مالی ندارم مشکل خانوادگی ام ندارم من خجالت میکشم از انهمه سرباری ...

خدا نكنه سربار باشي اين چه حرفيه عزيزم

ولي من فكر ميكنم مشكل دارم

چون يدفعه براي هيچ و پوچ ب حدي عصبي ميشم ك كسي جلومو نميتونه بگيره

يا مثلا تو تنهاييم تو ذهنم خودمو ميكشم خاك ميكنم بعد ميشينم گريه ميكنم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

خانوادمو ازدست بدم چون نخوان از یه دوقطبی یا افسرده یا ...مراقبت کنن

شاید فردا تهران یا تبریز رفتیم.خبرشو میدم

دوستای گلم شب بخیر

عزیزم شما همون خاتومی هستی که تاپیک زدی دو قطبی هستم شوهرم میخواد زن بگیره گفته میخوای بمون نمیخوای طلاقت میدم؟ چند وقتم پربازدید بودی منم بهت گفتم ازت خواهش کردم حتی اگه تهران نیستی ارزش داره بیای بری این دکتری که بهت معرفی میکنم خیلیا پیشش خوب شدن تو دوستام فامیل و خانواده حتی افسردگی خودم مورد بوده بنده خدا دو بار بیمارستان اعصاب بستری شده ولی الان داره عادی زندگیشو میکنه همه بهم پیام دادن شمارشو گرفتن من همش منتظر تو بودم انگار نه انگار، یه قدمی برا زندگیت بردار خب با حرف زدن اینجا مگه زندگیت درست میشه؟

دوستان لطفا درخواست نکنید انقد شماره این دکترو دادم دیگه حوصلم نمیگیره فقط استارتر اگه بخواد بهش میدم

لطفا درخواست دوستی ندید
2740
خانوادمو ازدست بدم چون نخوان از یه دوقطبی یا افسرده یا ...مراقبت کنن

عزیزم وقتی داروها رو بخوری یا الکتروشک بشی، اینقدر حالت خوب میشه که خودت از خودت مراقبت کنی..

فقط باید خودتم اراده بکنی برا خوب شدن، برا خاطر خودت و بچت و زندگیت بجنگی با بیماریت.. نه اینکه اسیر دست بیماریت باشی

من دوساله اینم دکتر قبلا گفت الکتروشوک و بستری لازمه...من نرفتم.من اینبار میرم فقط برای بچه هام

شوک مگه به همین راحتیه دکترت نفهم بوده یه نوار میگیرن شاید چکاپ خونتم کنن شروع میکنن به دادن دارو هربار داروهای مختلف با دوزهای مختلف رو روت تست میکنن تا درمانتو پیدا کنن بعد داروهارو چند وقت میخوری کمر بیماریت که شکست و ان شاءالله رفتی رو به بهبود هربار یا هر چند بار داروها دوزش پایین میاد تا قطع شدن کامل.شوک برا چی اخه

لطفا درخواست دوستی ندید
یبار میگه زن میگیرم  یبار صبح برای همیشه گفت ترکت کردم ساعت 12 شب برگشت بهش گفتم من دوقطبی ام ...

واااااااااااااااا اون باید درمان بشه!

من بدون دلیل اشک میریزم من مشکل مالی ندارم مشکل خانوادگی ام ندارم من خجالت میکشم از انهمه سرباری ...

سلام
مادر من سالهاست افسردگی داره

دقیقا با همین شرایطی که شما گفتین
هیچ دارویی اثر گذار نیست روز به روز داره بدتر میشه
حتی tms تراپی هم بردیمش ولی خوب نشد
سه ماه میخوابه یه ماه خوبه

وقتی حالش بد باشه فقط میخوابه به زور بهش غذا میدیم خیلی حساس میشه حتی حموم هم نمیره با اینکه به شدت تمیز و وسواسه در حالت عادی
لطفا اگه شوک درمانیتون جواب داد به من اطلاع بدید
09396500770
خواهش میکنم
زندگیمون به هم ریخته
نمیدونم باید پیش کی برم اصلا

2706