2737
2734
عنوان

فردا بستری میشم و شوک درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 26354 بازدید | 66 پست
ینی چی؟چجوری میشی مگه عزیزم؟

گاه خوب گاه عصبی

گاه پراندژی

گاه بدون انرژی

حتی دکتر طب سنتی ام گفت برو تهران بستری شو 

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

حالا دوقطبی خطرناک نیست   چرا شوهرت اینطوری میکنه   بیماری مگه دست خود آدمه     خدا با بیماری یه نفر اطرافیانشو امتحان میکنه   شوهرت خیلی عجیبه چقدر استرس بهت وارد میکنه عصبی شدم حسابی  شما تو خونه همین اقا بیمار شدی  مگه از خونه بابات همین بودی چه چیزهاااا 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نوار مغزی ساده نشون میده.

چندبار نوار مغز دادم

فردام شوهرم گفت باز بگیریم نوارو تو مطب

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
2731

فقط قوی باش.باخودت با صدای بلندددد بگو من باید خوب شم.بخاطر بچم.

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
اين منم بخدا 😨

من بدون دلیل اشک میریزم

من مشکل مالی ندارم

مشکل خانوادگی ام ندارم

من خجالت میکشم از انهمه سرباری

بخدا شدمنده ی خانوادمم

حتی اگه دوقطبی باشم؟ هنوز تشخیص دقیقی برام ندادن.باید برم بیمارستان تا تشخیص بدن

عزیزم اول برو پیش متخصص اعصاب و روان یعنی همون روانپزشک...بهت دارو میده که روحیه ات رو در حد نرمال نگه میداره که نه افسرده باشی و نه خیلی پرانرژی .... بعد یه مدت اگر داروها اثر نکنن یا دکترت تشخیص بده للکتروشوک میزن..من دیدم روالشو..اصلا سخت نیس..یه بیهوشی سبک هست.. و چیزی مثل هدفون میذارن دو طرف سر و امواج ضعیفی میفرستن ب مغز

2738
چندبار نوار مغز دادم فردام شوهرم گفت باز بگیریم نوارو تو مطب

خدارو شکر کن شوهرت همراه خوبیه...من سااالم بودم شوهرم دوبار خیانت کرد بهم.متوجهی.؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
من ناخودآگاه عوض میشم.شوهرم گفت من نمیخوام ببینم انقد ضعیفی فردا میبرمت بستری و شوک ورمانی

گلم برو درمان کن دختر عموی منم مشکل داشت راضی نمی شد بستری شه یبار خودکشی کرد بود مردم نجاتش دادن بعد سوهرش به زور بردش برای درمان و شوک که خدا رو شکر الان حالش خیلی خیلی خوبه و زندگی خوبی داره 

من اگه دوقطبی باشم باید تا اخر عمر دارو مصرف کنم

مهم نیست برام

فقط حالم خوب بشع

شوهرم گفت احمق چرا نمیفهمی انقد دوست دارم انقد اذیتت میکنم بخودت بیای

گفتم تو احمقی که نمیدونی من مزیضم

گفت برچسب مریضی بخودت نزن

ولی بخوای بازم میتونم ببرمت دکتر .فردا نوبت دارم

من بدون دلیل اشک میریزم من مشکل مالی ندارم مشکل خانوادگی ام ندارم من خجالت میکشم از انهمه سرباری ...

عزیزم پس قوی باش .اگه تو سلامتی تو بدست بیاری اوناهم طبعا شاد میشن

من اگه دوقطبی باشم باید تا اخر عمر دارو مصرف کنم مهم نیست برام فقط حالم خوب بشع شوهرم گفت احمق چر ...

عزیزم دوقطبی چیزی نیس که درمان نداشته باشه..اگه دارو مصرف کنی میگی کاس خیلی وقت پیش مصرف می کردم..خیلی ادما دارن این مشکل رو و دارو میخورن

2706