2410
2553
عنوان

فردا بستری میشم و شوک درمانی

26004 بازدید | 66 پست

شوهرم برگشت.گفت میبرمت بستری و شوک درمانی.منو بچه ها فقط به تو احتیاج داریم نه کس دیگه.بخدا خسته شدم.اذیتاش خودش شوک بهم وارد میکنه.چه کنم اخه چه کنم....

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

سلام یه سر به تایپیک من بزن توش یه تمرین مراقبه هست انجام بده وقتی به شماره ۱ رسیدی بگو من آرام ترین فرد ممکن هستم و برایم بهترین اتفاق های ممکن رخ می دهد

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یبار میگه زن میگیرم 

یبار صبح برای همیشه گفت ترکت کردم

ساعت 12 شب برگشت بهش گفتم من دوقطبی ام برو تا نکشتمت.یهو انقد گریه کردم اومد بغلم کرد گفت میبرمت بستری شوک بزنن.اونجا بیماریتو بهتر تشخیص میدن

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
سلام یه سر به تایپیک من بزن توش یه تمرین مراقبه هست انجام بده وقتی به شماره ۱ رسیدی بگو من آرام ترین ...

همون ریلکسیشن توی روانشناسیخ😐

همون ریلکسیشن توی روانشناسیخ😐

آره اما این کاربردی تره 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

یه لحظه چشماتو ببند .خودتو شوهرتو بچتو درحال پیک نیک شادو خندان مجسم کن...بچت بغلت کرده ولپاتو میبوسه میگه عاشقتم مامانی.شوهرت محکم بغلت می‌کنه میگه نه خودم عاشقشم.ایا ارزش جنگیدن نداره؟؟؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2714

من ناخودآگاه عوض میشم.شوهرم گفت من نمیخوام ببینم انقد ضعیفی فردا میبرمت بستری و شوک ورمانی

من ناخودآگاه عوض میشم.شوهرم گفت من نمیخوام ببینم انقد ضعیفی فردا میبرمت بستری و شوک ورمانی

ینی چی؟چجوری میشی مگه عزیزم؟

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
عزیزم تگران نباش ایشالا بعدش حالت بهتر میشه..چیز سختی نیس..خیلیا بعد شوک درمانی حالشون  بهتر می ...

حتی اگه دوقطبی باشم؟

هنوز تشخیص دقیقی برام ندادن.باید برم بیمارستان تا تشخیص بدن

منم بابام بایپو لاره...من از خدا دارم مرگ خودمو طلب میکنم.خیلی تلخه واسه بچه که بیماری والدین وببینه.اینم همچین چیزی.عزیزم سعی تلاشت بکن.زود خوب شو

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
حتی اگه دوقطبی باشم؟ هنوز تشخیص دقیقی برام ندادن.باید برم بیمارستان تا تشخیص بدن

یه نوار مغزی ساده نشون میده.

2706