2737
2734
عنوان

درامد مغازه داری

1238 بازدید | 13 پست

بیاین بگین چه مغازه ای الان جوااب میده و درامد خوبی داره؟میخوایم واسه داداشم مغازه بزنیم درضمن اینکه کلاس کاری هم براش مهمه بنظرتون کلاس کاری داره؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بوتیک خوبه اما تجربه می خواد بهش بگو هر سوالی داشت از من بپرسه راهنماییش می کنم 

به تایپیک من برو یه تمرین هست انجام بده  به شماره 1 رسیدی بگو بهترین احساس ممکن را دارم بهترین اتفاقات ممکن برایم رخ می دهد 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3159183/روش-قطعی-باردار-شدن?page=1

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
2738

برو پیج بوتیک روجیکارو ببین،بهترین درامد رو داره،

من هر بار رفتم داخلش خیلی خیلی خیلی شلوغ بوده،

همه چیز داره،کمربند،جوراب،ساپورت،تیشرت،شلوارک شومیز خونگی شومیز مجلسی،مانتو،انواع دامن،ساحلی و انواع شلوار،انواع لباس ورزشی و خونگی،و هرچیزی که فکر کنی،

رستوران سنتي كه جواااب ميده واااقعا هم جواب ميده

مخصوصا اگه توي اينستا تبليغ داشته باشين

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بیمه  کافی نت تعمیرات موبایل زرگری لوازم خانگی

بيمه كه وااقعا صفره درامدش

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

سرمایه ش در چه حده؟ 

مساله اصلی پول است 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس