2733
2739
عنوان

دکتر خوب سنتی

383 بازدید | 14 پست

سلام دوستان کسی دکتر خوب سنتی سراغ داره؟

من شنیدم آل اسحاق تو قم بودن ولی شنیدم دوسال پیش ب رحمت خدا رفتن....آیا کسی هست ک راهشو ادامه داده باشه ...

دکتر  دیگه ای هست ک پیشش رفته باشید و نتیجه گرفته باشید

خواهشا اگر هست بگید کدوم شهر و تلفنش چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بیمارستان شهدای تجریش چندتا داره

همشون خوبن

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2738

اسی بیا تاپیکم واسه کیستم خوبه

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

سلام عزیزم دکتر خوب سنتی می خواهی خانم دکتر ام البنین توکلی که شنیدم نوه دکتر خیر اندیش هستن اما نمی دانم تا چه حد صحت داره اما خودم پیش خانم دکتر رفتم و دارم درمان می شم هفت ماه بود که از درد سیاتیک شب  و روز نداشتم اما با یه نسخه دردم خیلی کمتر شده ایشون خیلی گل هستن و خیلی  در کارشون استادن عالی هستن کاش یه سری پیششون برین ایشان تخصصشون طب سنتی هست  کلا درمان بیماری های داخلی و پوست و مو و زنان و تخصصی اصلی طب سنتی از آمریکا دارن

موفق باشید

2706