2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دوخیاردوخرما حالانتونم کمترمیخورم هزینش میره بالا خهخ خیاربوته ای والاهمینم هی یادممیره بخورم

ممنون گلم

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
اره خواهرمن استفاده کردتو20روز4کیلواضاف کرد

گلم چطور استفاده کرد چ موقعایی میخورد چه اندازه میخورد میشه بیشتر توضیح بدی؟ ممنون

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
2731

منم چهل و پنج کیلواام ببین رزیم دکترکرمانیم ادامه بدی خوب بود.دیک کالری دستم اومده بود هرجیو اندازه کالریشو نیدیدم میخوردم مثلا وعده های اصلیت سرجاش بعدصبحانه ی لیوان ابمیوه بادوتاساقه طلایی بعدناهارو شام ی دونه بستنی یا شیرینی ک کالریش بالاتره صدو بیست کالری باید خورد ی بستنی ام بسه...غزوباام ی کاسه اش یافرنی همینوادامه بدی. هفته ای یک الی یکو نیم چاق میشی

2740
اینجا گفتن سویق خوردن یکماهه چاق شدن. کسی ام نپرسه سویق چیه؟سرچ کنید.چیز بدی نیست

من خوردم.ولی نتونستم ادامه بدم...اخه صبح ناشتا میگن باید بخوری من خوردم داشتم خفه میشدم  

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
من خوردم.ولی نتونستم ادامه بدم...اخه صبح ناشتا میگن باید بخوری من خوردم داشتم خفه میشدم     ...

نه عزیزم ایشون میگفت هرروز صبح وبعدازظهر باشیر میخورده...

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2706