2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اره منم خوردم چ ذوقی کردم انقد خوردم پونزده کیلو اضافه کردم یساله کلش خابید هیج رفتم سونودیدم پر ...

اره بابا من بموقع ول کردم خوشگل شده بودم خدایی ولی نمیعرضید

پدرم همه چیزم بود .....
2728

دکترطب سنتی رفتن عالیه فعلاتازهدشروع کردم گفتدشبهاانجیرخیس کن تا صبح صبح ابو باانجیربخور هفت تادونهدهرشب...بعد هردوساعت دوتاهیاردوتاخرنا گفت اصلادیگ نمیکی چاق شم بازم میخرم یادم میره بخورم من حتی بارزیم دکترکرمانی چاقشدم بازم برگشت ولی اینودیک ادامه میدم

2738
دکترطب سنتی رفتن عالیه فعلاتازهدشروع کردم گفتدشبهاانجیرخیس کن تا صبح صبح ابو باانجیربخور هفت تادونهد ...

هر دو ساعت به دو ساعت خیار و خرما؟؟

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
چیو ادامه میدی؟

همین ک دکترطب سنتی گفت تازه رفتم دکترس عالیه استادنادرمه....انحیرخشک خیس خورده تواب صبح ناشتا هفت عدد باابش بخوری...هردوساعت دوتاخیار  بوتهدای پشت بندش دوتاخرما من حالا نتونم هردوساعتم بخورم بازم یادم بیادهرجی میخورم

خودت  عاقل باش چطور ی دارو عرض یک ماه هشت کیلو چاق میکنه همش عوارضه من تمام بدنم چاک برداشت یهو ...

اهان.... خیلی لاغرم باباهیچی ندارمممممممم شوهرم گناداره اخ. میخام زود چاق شم45 کیلوام😫😫😫😫😫قرص اشتهااور دارم اما با اوناهم خیلی میخورم😭

2706