2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید غلط املایی زیاد دارید من متوجه نمیشم 

طبق کالری میخوردم....وعده اصلیات سرجاش...بعدصبحانه ی لیوان ابمیوه بادوتاساقه طلایی...بعدناهارو شام ی دونه بستنی  ک صدوبیست کالریه یاشیرینی ک کالریش بیشتره بهتره هرکدومودوسداشتی...عصرونه ام ی کاسه فرنی یااش  بااین روش هفته ای یک الی یکونیم چاق میشی حتماا

وزنمم برنگشت هنوزم 55کیلوم ولی یکی از دوستام گفت مشکل قلبی میاره منم ترسیدم دیگه نخوردم ولی اون مدتی که استفاده کردم عوارضی نداشت نمیدونم اگه ادامه بدم مشکل قلبی برام پیش میاد یا نه😐

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸
2728
دوستمم پودر رویال مصرف کرد48کیلوبود بعدازیه دوره مصرف 56کیلوشد

رویال  اینجا هم خیلیا تعریف کردن ولی خیلیا هم عوارض دیدن

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
رویال  اینجا هم خیلیا تعریف کردن ولی خیلیا هم عوارض دیدن

اره منم همینجا باهاش اشنا شدم.

من از یه عطاری که اشنامون بود خریدم میگفت اگه اصل باشه اصلاعوارض نداره خیلیا واسه بچه هاشونم بردن مشکلی پیش نیومده.من گفتم اخه میگن مشکل قلبی میاره.گفت نه بخاطر جینسینگ که توشه ممکنه ضربان قلب بره بالا که اونم موقتیه ولی مشکل قلبی نمیاره بعدشم بهم گفت فقط روزی 1قاشق با شیر بخور اونم صبحا.

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸
اره منم همینجا باهاش اشنا شدم. من از یه عطاری که اشنامون بود خریدم میگفت اگه اصل باشه اصلاعوارض ندا ...

باشه ممنون گلم

2738

این چیزا رو ول کن همش ضرره ، می خوای وزن بگیری بر نگرده یا هیکلت بد چاق بشه ، فقط راهکارش ورزشه ، برو نزدیکترین باشگاه ورزش کن چون لاغری بعد ورزش به طرز وحشتناکی گرسنه میشی هر چقدر هم بخوری به جای چربی شدن دور  شکم و باس ن ، تمامش به طور یکسان پخش میشه هم جسمت سالم میمونه هم تاثیر خیلی زیادی در روحیه داره، ورزش یه برد دو سر سوده 

این چیزا رو ول کن همش ضرره ، می خوای وزن بگیری بر نگرده یا هیکلت بد چاق بشه ، فقط راهکارش ورزشه ، بر ...

یک سال نیمه بدنسازی میرم...سه کیلو بالا اومدم

یک سال نیمه بدنسازی میرم...سه کیلو بالا اومدم

یک سال و نیم فقط سه کیلو؟ من هفته ای یک و نیم اضافه میکردم😮 آزمایش دادی ؟ شاید مشکل هورمونی تیروئیدی انگلی چیزی داری ، امکان نداره سه کیلو فوق العاده کمه

یک سال و نیم فقط سه کیلو؟ من هفته ای یک و نیم اضافه میکردم😮 آزمایش دادی ؟ شاید مشکل هورمونی تیروئید ...

غذام زیاد نیس ..مکمل هم نمیخورم...بعد تمرین مثلا دو تا تخم مرغ و یه سیب زمینی میخورم...باید غذامو بیشتر رعایت کنم

غذام زیاد نیس ..مکمل هم نمیخورم...بعد تمرین مثلا دو تا تخم مرغ و یه سیب زمینی میخورم...باید غذامو بی ...

خب پس همونه من علاوه بر سیب زمینی و تخم مرغ ،  ناهار و برنج و کوکو و نون هر خورشتی که داخل یخچال باشه رو میخوردم بعد از خستگی می خوابیدم یه ربع بعد تو خواب از شدت گرسنگی بیدار میشدم باز غذا می خوردم   کلا روزی که باشگاه بودم سیرمونی نداشتم ، اونقدری که ورزش گرسنه م میکرد داروهای اشتهاآور گرسنه نمی کرد