2733
2734
عنوان

یه چیزی بگم حال و هواتون عوض شه در مورد پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 46 پست
دختر من ۱۹ ماهشه ...باباش از سرکار اومده بود داشت لباس عوض میکرد شلوارشو دراورد که شلوارک بپوشه دختر ...

وااای       چقدر شیرینه

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم همش میگه همینو تازه هی میگه بچه چطوری به وجود میاد گفتم من و بابا دعا کردیم میگه پس ...

بگو وقتی بزرگ شدی دعات قبول میشه

عاشق پسرم هستم خیلی ماه هستند پسرا .پسرم داره بزرگ میشه تنها میخوابه میگه مامان من هنوزم دوست دارم فقط چون دارم بزرگ میشم باید تنها بخوابم یعنی اشکم در اومد

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
2728
عاشق پسرم هستم خیلی ماه هستند پسرا .پسرم داره بزرگ میشه تنها میخوابه میگه مامان من هنوزم دوست دارم ف ...

آخی

پسر منم همش میگه همینو تازه هی میگه بچه چطوری به وجود میاد گفتم من و بابا دعا کردیم میگه پس ...

😂😂😂😂😂

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
2740

خخخخ ای جان منم عاشق شیرین زبونیای پسرم دو ماه پیش ورد زبونش بود ک چرا برا من اجی بدنیا نمیاری 

یعنی هر روز خدا همینو میگفت ک ابجی میخوام 

بعد ی روز ک از خواب بیدار شد چشاشو مالیدو با حالت بغض گفت پس کی اجیم بدنیا میاد خسته شدم مامانی پس بابایی ولش کن بیا منو شما باهم اجیو بدنیا بیارم 

وای خدا مردم از خنده

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
دخترمنم همش میگفت من بزرگ شم میخواهم بابابام عروسی کنم تازه میگفت بیاتالاریه جابشین موزبخور

عزیزممم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.