2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر ذاروخانه ای رفتم گفت شرکت پخش نکرده خیلی وقته.میگم خودتونم سوال نمیکنید که چرا نمیاره؟ میگن نه.

یک مکمل ایرانی بود تو مایه همین پدیا شور،اسمش یادم بیاد،برات مینویسم، میخوای اگر پدیا گیرت نیومد،از دکترش درباره این یکی مکمل بپرس،شاید جایگزین بکنه

2728
هر ذاروخانه ای رفتم گفت شرکت پخش نکرده خیلی وقته.میگم خودتونم سوال نمیکنید که چرا نمیاره؟ میگن نه.

من داروخانه های تهران زیاد دیدم ولی دوتا سه تا بیشتر نمیدن الان چند ماهه اومده قبلش نبود .بچه منم فقط پدیا شور دوست داره .سایت بتا دارو هم تا هفته پیش داشت من ازش گرفتم پست میکنن الان موجود نداره .موبایلت رو ثبت کن موجود شد بهت خبر بدن

یه سر به سایت داروکده بزن...اونجا خیلی بزرگه همه چی داره..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2740

سلام خانومی شما پدیاشور گیرت اومد تو شیراز از کجا خریدی؟

تاثیرش خوبه واقعا برا دختر 1 سالم میخام وزنش کمه

چند خریدید؟

2706