2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
متری چند؟

نمیدونم الان قیمت ندارم دو سال پیش متری ۱۶ تومن بود . اون موقع نخی ۵ تومن بود الان نخی شده متری ۳۰ تومن . اونم گرون شده حتما . اگه بتونی ازین پارچه فروشیا عادل ارزونی گیر بیاره خیلی مناسبن 

هر کسی سلیقه ای داره من از شومیز استارتر  بیشتر خوشم اومد ولی شرایط خرید ندارم😓

آره. منم نگفتم مال اسی بده مال من خوبه. 

سلیقه خودمو گفتم 

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2740
همینو؟؟؟

خیلی شبیهش بود

ولی ابی بود و کوتاهتر

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من خوزستانم ولی نمیدونم چرا زیاد از پارچه هاش خوشم نمیاد اولاش خیلی بهتر بود

اینجا هم بعضی شعبه هاش خوبه . یه سری هم پارچه خوب نداره هم گرونه. من قبلا میرفتم عبدل اباد . یکی از بازارهای پارچه تو تهرانه . خیلی مناسب بود . الان فوق العاده گرون شده

2706