2737
2734

من ک بچم بزرگ شده و ۷ سالشه و دیگه از دردسراش رااااحت شدم . تو ی خونه ی جدید و خوشگل با وسایلای خوشگل زندگی میکنیم و همه سختیا و قسطامون تموم شده و داریم نفس راحت میکشیم 

شوهرم دیگه جمعه ها و شبا تا ۱۰ شب نمیمونه اضافه کار زود میاد میریم بیرون خرید پارک تفریح و همههههه چی عالیه

(شمام خوش بین باشید تا براتون اتفاق بیوفته) من مطمعنم این ۳۰ سالگی همین جایی هستم ک گفتم 😍😍

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دخترم 14 سالشه و پسرم.12 سالش تموم میشه و میره 13 خودم درسم احتمالا تموم شده و شدم یهخیاط حرفه ای😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

اون زمان حتما یه کار خوب پیدا کردم و مطمئنم همچنان مجردم و دارم به حال این روزام میخندم چون همه سختیا رو پشت سر گذاشتم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2706