2733
2734

من ک بچم بزرگ شده و ۷ سالشه و دیگه از دردسراش رااااحت شدم . تو ی خونه ی جدید و خوشگل با وسایلای خوشگل زندگی میکنیم و همه سختیا و قسطامون تموم شده و داریم نفس راحت میکشیم 

شوهرم دیگه جمعه ها و شبا تا ۱۰ شب نمیمونه اضافه کار زود میاد میریم بیرون خرید پارک تفریح و همههههه چی عالیه

(شمام خوش بین باشید تا براتون اتفاق بیوفته) من مطمعنم این ۳۰ سالگی همین جایی هستم ک گفتم 😍😍

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

دخترم 14 سالشه و پسرم.12 سالش تموم میشه و میره 13 خودم درسم احتمالا تموم شده و شدم یهخیاط حرفه ای😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

اون زمان حتما یه کار خوب پیدا کردم و مطمئنم همچنان مجردم و دارم به حال این روزام میخندم چون همه سختیا رو پشت سر گذاشتم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2706