2737
2739

من چن روز با همسرم و دخترم رفتم مسافرت ..کلی خوش گذشت کلی خرید کردیم ..مادرشوهرم باهام سرسنگین شده ...کیا خوب وبد بودن اطرافیان تاثیری توی روحیه شون نداره ..من حس میکنم شدیدا مهر طلبم

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

یه سر به تایپیک من بزن به شماره یک رسیدی بگو من بهترین احساس ممکن را دارم دیدی تاثیرش کم بود از 100 بشما می تونی از دویست هم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3159183/روش-قطعی-باردار-شدن?postId=103040461

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بیخیال بابا به چیزا فک میکنی ، البته منم حامله ام همش به این فکر میکنم ، که اینقدر حالت تهوع ، اینقدر بدبختی تحمل کنم تهش بچم بره دنبال زنش به منم نگاه نکنه ، خیلی سخته ، 

مادرشوهر جماعت حسوده...حالا نقطه ضعف مادرشوهر من غذاست ... مادرشوهرم وقتی میشنوه من یه غذایی درست کردم و شوهرم خوشش اومده اگه شوهرم جلوی ننه ش از دستپخت من تعریف کنه مادرشوهرم از شدت حسادت بحثو عوض میکنه یا بلند میشه میره یا هی عمدا میپره وسط حرف شوهرم...

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
من یه بار گردنم کبود بود اومد خونمون دید  من حواسم نبود بی حیا برگشت گفت وااای فلانی به باباش ...

وا خاک عاااااااااااااااالمممممممم😂😂😂😂😂😂..

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹