2737
2739
عنوان

روش قطعی باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3752 بازدید | 79 پست
حتما ..ایشالله که به نتیجه برسیم....

باتنن یقین داشته باشین که به نتیجه می رسین با تمام وجود فقط در این صورته که جواب می ده اگه این اول هم این حس رو نداشتین اشکال نداره با مرور زمان باید بهش برسین 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باتنن یقین داشته باشین که به نتیجه می رسین با تمام وجود فقط در این صورته که جواب می ده اگه این اول ه ...

حتما هم همینطوره...تشکر فراوان

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2731
بچه ها من از کجا بدونم تخمک گزاریم کیه 

15 روز بعد از اولین پریودی 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
2740
ممنون عشقم

خخخ طرف آقاستااا

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خخخ طرف آقاستااا

یااااااا خدااااااا چه سوالیم پرسیدم .خدایاااااااا توبه .به یه مرد گفتم عشقم خدایا منو ببخش  بابا این مردا تو سایت چیکار میکنن خب خودمون مشکلمونو حل میکنیم دیگه اههههههههههه  

یااااااا خدااااااا چه سوالیم پرسیدم .خدایاااااااا توبه .به یه مرد گفتم عشقم خدایا منو ببخش   ب ...

خندم گرفت بهش عشقم گفتی 😂😂 عیبی نداره عزیزم تو ک نمیدونستی آقاست

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

من این روشو برای اروم کردن ذهنم و خواسته های دیگم استفاده کردم الان. خیلی حس خوبیه. 

با هر شماره انگار بیشتر تو ذهنم فرو میر فتم

تا شماره ۱۴ توی سطح انگار سخت بودم مثل وقتی که دستت و داخل اب می کنی یه نیروی دور دستتو میگیره و پر قدرته ولی هر چی عقب تر رفتم انگار از اون سطح سخت وارد یه چیزی مثل اب روون شدم و ذهنم سبک و ازاد بود. خیلی روش خوبی بود انجامش میدم همیشه ممنون🌷🌸

She is everything I ever wanted.... 
من این روشو برای اروم کردن ذهنم و خواسته های دیگم استفاده کردم الان. خیلی حس خوبیه.  با هر شما ...

خواهش می کنم هر کاری داشتین در خدمتم 

یااااااا خدااااااا چه سوالیم پرسیدم .خدایاااااااا توبه .به یه مرد گفتم عشقم خدایا منو ببخش   ب ...

خانوم شما هم مثله خواهر من من فقط هستم واسه راهنمایی شما به چشم دکتر به من نگاه کن 

خانوم شما هم مثله خواهر من من فقط هستم واسه راهنمایی شما به چشم دکتر به من نگاه کن 

سلام. شما قانون‌جذب کار میکنین؟

دختر چهل گیس بهار ، سرخی خوش رنگ انار ،  دردونه ی ماه و نسیم ، عطر همیشه موندگار  
2706