2733
2739

همینطور نشسته بودیم همچین حرفی زد گفت مجرد میموندم هر خواستگاری میومد میگفتم سیکتیر گفتم من ساده بودم که مادرم میخواست منو بفرسته خارج ولی به تو جواب دادم .بعدش ناراحت شدم مادرش گفت تو چقدر حساسی گفتم به دختر خودتم شوهرش همچین حرفی میزد همینو میکفتی؟کارد بزنن خونم درنمیاد گفت من شوخی میکردم گفتم شوخیاتو نکه دار وقتی تنهاییم نه جلو مادرت .دلم نمیخواد دیگ ریختشم ببینم 

یعنی چی اگه زن بودم هیچ وقت ازدواج نمی کردم

چرا من منظورشو نمی فهمم

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ب خودش بیشتر توهین کرده که😐

اگه زن بود با مردی مثل خودش عروسی نمیکرد

شما چرا ناراحت شدی من نفهمیدم؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

به نظرم فوق العاده حساس و زودرنجی 

دلیلی برای ناراحتی وجود نداره 

این شوخی اگر برعکس بود جای ناراحتی داشتی ولی الان عملا انگار با خودش شوخی کرده 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738

بد حرفی نزده ها.‌منصف بوده😂 من هنیشه ب شوهرم همین میگم. میگم هزدواج واسه مردا خوبه واسه زنا بد😂البته ب شوخی. میگم مردا با ازدواج زندکیشون بهتر میشه و رشد میکنن و زنا برعکس. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
به نظرم حساسی  این شوخی اگر برعکس بود جای ناراحتی داشتی ولی الان عملا انگار با خودش شوخی ...

👌

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706