2737
2734

سلام خانوما

من جدیدا به معرفی یکی از دوستام یه کتاب خوندم به اسم زنان زیرک

خارجی هستش و ترجمه شده

خیلییییییی نکات عالی داره درباره ی جذب مردا و چگونه رفتار کنید که همیشه برای مرد زندگیتون تازه و جذاب بمونید و چطور احترام و عشقش رو نسبت به خودتون بالا ببرید همه رو با مثال خوب توضیح داده.

این کتاب دو جلدی هست من تمومش کردم ممکنه خیلی از شما حوصله ی خوندن نداشته باشید یا نتونید پیداش کنید ولی

اگر تعداد زیادی مایل باشن من نکات مهمش رو براتون مینویسم هم باهمخ دربارش حرف میزنیم هم فقط قسمتای مهم و سیاست های کاربردی رو میخونیم.

اگر پایه هستید لایک کنید و نظر بدید اگر تعداد به حد نصاب برسه از امروز شروع میکنم مینویسم براتون     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سال پیش یکی همینجا این کتاب رو به من معرفی کرد هنوز‌ ترجمه نشده بود اسم انگلیسیشم جالبه :))) why men love bitches

کتاب خوبی بود ولی سخته آدم یه دفعه بخواد شخصیتشو تغییر بده اما همون تاثیرات ریزی هم که رو من گذاشت خوب بود

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
2731

حدنصاب چند نفره؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

اسی نوشتی منم لایک کنی بیام

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2738

فکرخوبیه حتمن اینکارو بکن 

منم ی کتاب خوندم  ۴صفه نکته برداشتم ازش 

شروع خوبیه منم انگیزه میگیرم درمیون بزارم

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
چند سال پیش یکی همینجا این کتاب رو به من معرفی کرد هنوز‌ ترجمه نشده بود اسم انگلیسیشم جالبه :))) why ...

آرههههه واقعا همون تاثیرات ریز ریز هم روی من و روابطم کللللی موثر بود.

خیلی بیشتر دیگه قدر خودمو میدونم

2706