2733
2734
عنوان

تو رو خدا کمک .....هفته ٢٢... کیسه آبم سوراخه . کسی تجربه ای داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100715 بازدید | 214 پست
کیمیاجان برای من از کنار رون پایین نمیریزه چون انقدر وسواس داشتم که دائم پد میذاشتم و عوض میکردم ، اونها گاهی خیس میشد زیاد گاهی یه کم در حد ٢-٣ سانت. من یه سری ترشحات کاملا شفاف هم دارم که به رقت آب نیست و روی دستمال می ایسته سریع مثل آب جذبش نمیشه ، ایشالا که مال تو همون ترشحه و آب نیست ، ولی نمیخوام بترسونمت دکتر من روز اول که شک داشتم رفتم مطبش یه تست با یه کاغذی گرفت که اگه آبی شد کیسه نشت داره و اگر زرد موند چیزی نیست ، مال من رنگش زرد موند و دکترم گفت خیالت راحت ، ولی فرداش بازم احساس آبریزش کردم ، خودم پاشدم رفتم آزمایشگاه نیلو تست amnisure دادم که خیلی دقیقه و مثبت شد و خودم بدوبدو رفتم بیمارستان عرفان بستری شدم ...
اگه خیلی شک داری این تستو برو بده ضرر نداره ، منم اون یک هفته که بیمارستان بودم دائم سونو میشدم همیشه مایع دور جنین نرمال بود ، ١٠ روز بعد مرخصی سونو نشون داد که مایع کم شده ، به دکترها خیلی اعتماد نکن. گاهی خیلی بیخیال و سهل انگار میشن ولی ایشالا که هیچی نیست نترس فقط تستو بده حتماً
معراجی جان اون ٣ هفته که مایعش ٤ بود چند هفتگی بود ؟ آخرا بود یا همین هفته های ٢٠-٢٥؟ آخه منم همه نگرانیم دفرمه شدن سر بچست میگم شاید توی هفته های پایین تر که استخوانها نرمترند سریعتر دفرمه شن ؟ فکر کنم یه سونوی سه بعدی بدم همه چی معلوم شه ؟ من البته فقط توی هفته ٢٢ مایعم ٤ شده بود بعدش دیگه ٧ به بالا بود ، راستی دکتر دیروزیه گفت حمام و دستشویی رو میتونم برم منم از وقتی میرم خیلی روحیه ام خوب شده و حالا نمیدونم آبریزشم هم کمتر شده یا من کمتر حسش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهسا جون منم خیلی برات خوشحال شدم...روحیتو حفظ کن عزیزم ..کتاب بخون تا زودتر این دوران بگذره...
کیمیا جون این ترشحات طبیعیه منم تو بارداریم زیاد ترشحات داشتم طوری که هر نیم ساعت باید لباس زیرمو عوض میکردم
تازه من تو ماه 7 بدجوری زمین خوردم طوری که به لگنم ضربه بدی خورد ...خدا روشکر چیزی نشد..ازمایش غربالگریم هم ریسکش بالا بود...
دوران حاملگی تو این دوره زمونه به خاطر حساسیت دکترا و این ازمایشا پر اط استرس شده ..انشالا به سلامتی نینی های گلتونو بغل بگیرین
راستی مهسا جون پسر دایی منم 7 ماهگی به دنیا اومده هیچ مشکلی هم نداشته...تو هم نگران نباش دکترا فقط احتمالات رو بهت میگن که اونم درصدش خیلی پایینه...
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
2731
سلام مهسا جان من هفته 25 تا 27 مایع دور جنینم از 4 تا 5 تغییر میکرد عزیزم
مهسا جان اتفاقا حموم خیلی خوبه برات من چون نشتی نداشتم دکتر بهم گفت هر روز دوش بگیر اره عزیزم خیلی خوبه روحیت رو حفظ کن شربت شیرین یادت نره حتما بخور خیلی خوب جواب میده عزیزم
مواظب خودت باش
سلام معراجی جان مرسی عزیزم ، حالا حمام رو که رفتم ولی خیلی پاورچین پاورچین ، چشمم حسابی ترسیده هی فکر میکنم الان یه دفعه خالی میشه و همه زحمتهام به باد میره ، شربت شیرین برای چی خوبه؟ من شنیدم دلستر خیلی خوبه
2740
سلام مهسا جون
خوبه حموم رو همون پاورچین برو خیلی خوبه خوب احتیاط شرط عقله خوب کاری می کنی احتیاط میکنی
عزیزم ن هرکسیو تو بیمارستان یا سو نو دیدم که از شربت شرین و دلستر میخوردن کیسه آبشون ترمیم شده بود من هم برای این میخوردم که تکون های بچه رو حس کنم خوب مثل اینکه برای جنین هم خیلی خوب هست مخصوصا کمپوت آناناس یا آب آناناس خوده آناناس رو هم بتونی پیدا کنی بخوری برای ترمیم کیسه خیلی خوبه
جداً ؟ چقدر خوب ! نمیدونستم ، ممنون که گفتی ، ویتامین ث هم میگن خوبه ، راستی من یه وسواسی پیدا کردم همش فکر میکنم شکمم خیلی کوچیکه مخصوصاً برای دوقلو ، شاید چون کیسه یکیشون کم آبه ؟ ولی احساس بدیه آدم فکر میکنه بچه هاش جاشون تنگه یا خیلی ریز میمونن ، شمت مایعت کم بود سایز شکمت چطور بود ؟
من هم دقیقا این طوری بودم فکر می کردم شکمم کوچیکه چون ابش کم شده ولی بعد از زایمان که عکسهام رو دیدم واااایییی به این گندگی شکم داشتم من ولی همش برای وسواس پیدا کردنته
راجع خوردن آناناس با دکترت میخوای مشورت کن ولی من با هاش مشکلی نداشتم البته من کمپوت رو میخوردم
2706