2737
2739
عنوان

تاحالا کسی با دعا و چله

323 بازدید | 35 پست

تونسته به عشقش برگرده؟ 

برای بعضیاتون ممکنه حرفم خنده دار باشه

اما من تو عذابم و هرکار میکنم اروم نمیگیرم 

5سال مدت کمی نبوده اونم با اون همه خون دلی ک براش خوردمو سرپاش کردم و اون در عوض ی شبه عشقمونو فراموش کردو بی دلیل رفت... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب یکم توضیح بده عزیزم 

خب اولنش که ما دعوا داشتیم اون ای مشکلاتی داشت عصبی شد و گفت تمام

من مطمن بودم بر می گرده شک نداشتم

از طریق قانون جذب و چله حدیث کسا بعد از 17 روز برگشت

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

اره

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

عزیزم کسی که میزنه زیر همه چیو میره عاشق نیس برگردوندن اون ادم یه توهین بزرگ به خودته 

میدونم چقدر سخته اما به خدا توکل کن و سعی کن کم کم فراموشش کنی چون لیاقت تو نداره 

برای خودت ارزش قائل باش😊امیدوارم بهترینا نصیبت بشه

چطوری بعضیاتون چند ماهه عضو شدین ولی ده هزار تا پست گذاشتین😨من چهار ساله عضوم هنوز هزارتا نشده.    💍R❤A💍
خب اولنش که ما دعوا داشتیم اون ای مشکلاتی داشت عصبی شد و گفت تمام من مطمن بودم بر می گرده شک نداشتم ...

الان 1ماه و نیمه هرشب دعا میکنم و گریه، هیچ خبری نیست، چجوری نیت کردی برا چله حدیث کسا، شرایطش چیه گلم، برای قانون جذب چ کردی

2738
خب جون عزیزت یکمم توضیح بده

باز قطع دسترسی میگن ماروبیاخصوصی خب چله زیاد برداری برمیگرده اصرارم ب خداکنی خوب نیس

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بزار باهات بی تعارف حرف بزنم

تا اینجا 5 سال زندگیت رو تلف کردی.

به خاطر اون 5 سال میخوای 50 سال دیگه رو هم تلف کنی؟

فکر کن برگردوندیش میخوای با زنجیر ببندیش که دوباره نره؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
بزار باهات بی تعارف حرف بزنم تا اینجا 5 سال زندگیت رو تلف کردی. به خاطر اون 5 سال میخوای 50 سال دی ...

بخدا اینا همش حرفه

شما هیچکدوم نمیفهمین من دارم چجوری جون میکنم

این نصایح ب درد من نمیخوره 

ببخشید ولی اینا همش حرفه

پس اگه حرفه به راه غلطت ادامه بده 

کسی که یکبار رفته بازم میتونه بره 

خودتو اذیت میکنی فقط 

چطوری بعضیاتون چند ماهه عضو شدین ولی ده هزار تا پست گذاشتین😨من چهار ساله عضوم هنوز هزارتا نشده.    💍R❤A💍
پس اگه حرفه به راه غلطت ادامه بده  کسی که یکبار رفته بازم میتونه بره  خودتو اذیت میکن ...

این چ حرفیه

کات شدن تو همه روابط ممکنه پیش بیاد معمولا دو طرف بهم برمیگردن اگه همو بخوان

بعدشم ادم بخاطر کسی که دوسش داره باید بجنگه مگه چندبار زندگی میکنیم؟ 

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706