2737
2734
عنوان

تاحالا کسی با دعا و چله

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 35 پست
نمیشه خودم بخدنم

چرامیتونی ولی باخلوص نیت جواب دادخبرم کن

خدایا بحق محمد و آل محمد صلاح و مصلحت توبا خواسته دلم یکی باش وب خواسته دلم برسم ان شاءالله «اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه خودم بخدنم

راستی قبل شروع دعاتوسل بخون اخرشم دعافرج ان شاءالله خدا حاجت دلتوبراورده کنه آمین منم دعا کن

خدایا بحق محمد و آل محمد صلاح و مصلحت توبا خواسته دلم یکی باش وب خواسته دلم برسم ان شاءالله «اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»آمین 
وقتی شک میفته ب دلت چکار کنیم ک زود از بین بره 

باید سریعا فکرتو از اون منحرف کنی و خودتو مشغول کنی با یه کار دیگه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731
با هر ترفندی بود اومد تو زندگیم، کارشناسی اتاق عملشو تازه تموم کرده بود و وقت خدمتش بود. بخاطر اون ح ...

مشکلاتش زیاده واسه همین کم اورده، از یه طرف احتمالش زیاده ک از اتاق عمل اخراجش کنن! اما خب اگه انتقال نداشته باشه شاید بتونه با مدرکا و گواهی هایی ک داره ثابت کنه و بمونه، حالا گیریم بیکار شه بازم میتونه سراغ کار دیگه ای بره، مسئله اینه ک احتمالا افسردگی گرفته، اینکه اینستا پست میذاره برا فراموش کردن حالشه

تو هم اینستا نصب کن برو فالوش کن

ولش نکن از هر راهی ک شده بهش پیام بده باهاش حرف بزن

یکیو واسطه کن، اگه خواهرش آدم خوبیه به اون بگو، یا اگه دوست مشترک دارین

در ضمن به خودت برس، اینستا نصب کن و عکسای شاد بذار، سعی کن در عین مغرور بودن بهش نزدیک شی

نذار شخصیتت خورد شه و زیاد التماسشو کنی

حالا میتونی دروغ مصلحتی هم بگی بگو یه کار برات جور شده و حقوقش خوبه و احتمالا شروعش کنی، مثلا اینجوری بهش بفهمونی ک توام میتونی حمایت مالی کنی تو زندگی

بعد خاطراتتونو به یادش بیار

عکسی اگه دارین خاطره ای اگه دارین آهنگ مخصوصی اگه دارین برا‌ش بفرست

همش جلو چشم‌ش باش، بذار اسمت مدام رو صفحه گوشیش باشه

ایشاالله که مشکلاتتون حل شه و به هم برسین

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟