2733
2734
عنوان

ختم صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی وسعید سامانلو

| مشاهده متن کامل بحث + 2463 بازدید | 338 پست
نه عزیز هنوز هست ۲۰۰۰

مدتی که گذاشته بودی گذشت که عزیزم. من میخواستم بازم بردارم

تو دیگه خودتم نمیخونی؟ نمیخوای کم کم تمومش کنی؟

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
مدتی که گذاشته بودی گذشت که عزیزم. من میخواستم بازم بردارم تو دیگه خودتم نمیخونی؟ نمیخوای کم کم تمو ...

اره گڋشته 

خودمم میخونم این هفته دیگه تموم میشه 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گڋشته  خودمم میخونم این هفته دیگه تموم میشه

من بازم ۵۵۵ تا برداشتم

برام دعا کن حاجتمو بگیرم

انشالله تو هم حاجت روا باشی

اگه تموم نشد وقت نکردی نرسیدی تموم کنی صدام بزن

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
2731
من بازم ۵۵۵ تا برداشتم برام دعا کن حاجتمو بگیرم انشالله تو هم حاجت روا باشی اگه تموم نشد وقت نکرد ...

چشم عزیزم ممنون 

ان شا الله حاجت روابشی

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

۱۰۰ تا

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

۱۰۰ تا دیگه

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738