2737
2739
عنوان

کسی از خواف هست؟؟؟

3468 بازدید | 43 پست

میخوام بدونم چطور شهری هست؟

وسایل نقلیه ش برای رفتن به شهرای اطراف و بقیه استان ها چیاس؟

مدارسش در چه حد هستن؟

برا کودکان  کلاس موسیقی و I math  داره ؟

سطح موسسات زبانش چطوره؟

در نهایت یه رستوران  خوب تو خواف بهم معرفی کنید؟‌

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴

میخوای اونجازندگی کنیدخواف سنگان

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بیشترشون دینشون سنی هست قطارخواف داره 

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرتون مهندس هستن

خواهر زاده ام سنگان

شوهرش تومعدن پارسیان سرکار

اره .‌شما اونجایی؟

شمااهل کجاین

2740

شهر خواف ی جای خشکه یعنی هیچ سرسبزی نداره شهر کوچیکیه فک نکنم همچین کلاسایی داشته باشه اب و هوای فوق العاده گرم و همش هم طوفانی رستوراناش هم دوتاشو رفتیم مرغش انگار کاه میخوری 

شهر خواف ی جای خشکه یعنی هیچ سرسبزی نداره شهر کوچیکیه فک نکنم همچین کلاسایی داشته باشه اب و هوای فوق ...

عزیزم کی گفته یه جای خشکه...نمیدونید لطفا نظر ندید

عُمرِ گران میگذرد خواهی نخواهی🎵سعی برآن کن نرود رو به تباهی🎵مطلب دل را طلب از سوی خدا کن🎵زان که بُوَد رحمتِ او لایَتَناهی😊
شهر خواف ی جای خشکه یعنی هیچ سرسبزی نداره شهر کوچیکیه فک نکنم همچین کلاسایی داشته باشه اب و هوای فوق ...

درضمن هم کلاس زبان داره هم موسیقی و...

عُمرِ گران میگذرد خواهی نخواهی🎵سعی برآن کن نرود رو به تباهی🎵مطلب دل را طلب از سوی خدا کن🎵زان که بُوَد رحمتِ او لایَتَناهی😊
شمااهل کجاین

من اهل کردستانم همسرم قم .

با مذهب مشکلی ندارم‌.

با همه دین‌ها مذهب ها دوستم و دوستای زیادی  دارم‌.

بیشتر سوال برام وضعیت آموزشی و زندگی اونجاس

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴
2706