2733
2739
عنوان

منت کشی

254 بازدید | 10 پست

بچه ها موخام برم منت کشی دوس پسرم😒

میترسم

دلم مثه سیر و سرکه شده😒

نمیدونم چرا هی دس دس میکنم

به نظر شما  علتش چیه؟ 

1.غرور

2.حس میکنم اون هم مقصر بوده 

3.خیلی عاشقش نیستم

🍼😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارت اشتباهه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2731
2740

اصلا و ابدا منت کشی نکن وظیفت میشه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

پسری که عاشقه منت دختری که مقصره رو هم می‌کشه ، ببین اگه تلاشی برای درست شدن رابطتون نمیکنه بدون یا کلا دوستت نداره یا به اندازه کافی دوستت نداره ، درسته اگه مقصر باشی باید تو هم کوتاه بیایی ولی الان نه ، توی زندگی باید منطقی باشی ، الان وقت ناز کردن و غرور داشتن توست ، وقتی زن و شوهر شدید اونوقت به رفتار منطقی فکر کن ، الان دورانیه که تو باید بخوای با هر بهونه بری و اون بخواد به هر قیمتی .. به هر قیمتی نگهت داره ، ببین زندگی پر از پایین بالاست اگه یه دختر برای مردش اینهمه نیرزه یه جایی تو زندگی دستش رها میشه