2733
2734

شما رژیم گرفتین یا صبر کردین روز تخمک گذاریتون اقدام کردین؟؟؟ 

یا همینجوری بعد از پریود اقدامو شروع کردین؟؟؟ 

رژیم گرفتم ،اقدام روز تخمک گذاری،دارو هم کلومفین و آمپول اچ ام جی ۲تا زدم

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سر اولی یه هفته بعد پری اقدام کردم 

سر این یکی دقیقا روز تخمکگذاریم بود انگاری 

رژیمم نگرفتم همسرم یکم گرمی بخوره تمامه جونش کهیر و جوشه

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2740

من فقط یه شب اقدام داشتم فولیکولمم ۲۳ بود.

شبای دیگه نشد که نزدیکی داشته باشم

اصلا فکرشو نمیکردم باردار بشم با همون به بار ولی خدا قسمتم کرد و شکرش

خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی.
روز تخمک گذاری رو چجوری   بفهمیم ؟؟

از روز ۱۳پریودی تا ۳روز هر روز سونو واژینال میرفتم

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
تنبلی تخمدان داشتین؟؟؟ 

فولیکولم کوچیک بود دکتر این داروها رو داد

بله خیلی

من بچه ی اولم دختره و چون واسم جنسیت مهم نبود اصلا یادم نمیاد کیا اقدام داشتم 

گفتم نکنه باید حتما حتما روز تخمک گذاری باشه اقدام

و اینکه الان شوهرم به شدت گرمی میخوره هر روز زنجفیل و فلفل و موز

2706