2737
2734
منم تنبلی تخمدان دارم یعنی ۲ ماه فهمیدم متفورمین و پروژسترون می خورم این ماه نشد اقدام کنم تو تاریخا ...

ان شاءالله به زودی دامن شما هم سبز میشه، پروژسترون رو به صورت قرص میخوری؟! روزی چندتا و از کی تا کی میخوری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیزم همچنین امروز نوبت دندونپزشکی دارم.بنظرت برم یا نه؟

اره نگران نباش و حتما برو والا تو بارداری واست دردسر میشه

هنوز ک اتفاقی نیوفتاده ک دو به شکی 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان👼هی چرخ بزن در منو دل را بتکان😍این همنفسی چه حس و حالی دارد😉در پیکر من دو قلب دارد ضربان 💖
مننون، نه داروی خاصی نمیخورم، یه بار ای وی اف ناموفق داشتم و الان بجای انتقال دوباره، تصمیم گرفتمندم ...

من که بی خیال شدم گفتم بزار هر وقت خود خدا صلاح بدونه بهم بچه می ده شما هم بهش فک نکن یه روزی کلی سوپرایز می شی

2731
من که بی خیال شدم گفتم بزار هر وقت خود خدا صلاح بدونه بهم بچه می ده شما هم بهش فک نکن یه روزی کلی سو ...

ان شاءالله بهترین ها واسه شما و همه کسایی که منتظرن اتفاق بیفته. آره منم فعلا همین تصمیم رو گرفتم.

اگ به دندون پزشک بگی بهت میخنده هااااا

اخه بلافاصله بعد اقدام ک لقاح صورت نمیگیره ممکنه چند روز بعد اتفاق بیوفته درثانی بعد تشکیل قلبه ک باید مراقب بود

من ریخته ام در رگ تو شیره جان👼هی چرخ بزن در منو دل را بتکان😍این همنفسی چه حس و حالی دارد😉در پیکر من دو قلب دارد ضربان 💖
2738
اگ به دندون پزشک بگی بهت میخنده هااااا اخه بلافاصله بعد اقدام ک لقاح صورت نمیگیره ممکنه چند روز بعد ...

بهش نمیگم چون خانم نیست 🙄

چه میدونم فک کردم شاید ضرر داشته باشه

خیالم راحت شد.پس با خیال آسوده میرم 

2706