2733
2739

من یک کاربر قدیمیم ک صبح تعلیق شدم .

فقط ازتون عاجزانه  میخوام امشب برای حل مشکلات و گرفتاریم  دعا کنید و یک صلوات یا ایه الکرسی بخونید برام البته اگر امکانش هست  . و ان شالله خبر خوش فردا ظهر بهتون بدم و بگم مشکلم حل شد ب حق سر بریده امام حسین . 

ایشالله خدا همه حاجتتون رو بده و گره از مشکلات همه حل شه . گره کار ماهم بازشه  و مشکل من هم فردا حل شه . خدارو ب ابروی حضرت زهراو پهلوی شکسته اش  قسم میدم گره از مشکلات همه باز کنه و همه رو خوشحال کنه  

خواهش میکنم برام دعا کنیداز ته دلم میگم امشب گدام . گدای دعای شما و گدای نگاه و نوازش خدا .

منم ب نیت همه شما  دعای توسل میخونم ایشالا نگاه خدا متوجه ما باشه ... ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
برات ایه الکرسی میخونم توروخدا دعا کن نی نیم سالم باشه😭😭

ان شالله خدا و اقا امام زمان  حافظ نی نی خوشگلت باشه  و صحیح سالم  در کنار شما رشد کنه .خدا ک منو قابل نمیدونه اگر میدونست ‌.... ولی من برای هم۶ نی نی سایتیا دعای توسل میخونم . حاجتت روا گلم . 

منتظر خبر خوبت هستم  ان شاءالله هرچی خیره همون بشه

ان شالله . ولی من تو این چند وقت فقط و فقط خبر بد شنیدم . انگار روز خوب ندارم . ناخواسته وارد بازی بدی شدم . ک الان پای خودم گیره . دعا کنید ک امروز همه چی ب خیر و خوشی تمام شه   بی درد سر . تورو خدا دعا کنید برام . خیلی محتاجم .

ان شالله . ولی من تو این چند وقت فقط و فقط خبر بد شنیدم . انگار روز خوب ندارم . ناخواسته وارد ...

عزیزم ان شاءالله امروز همه چی به خیر وخوشی تموم شه

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)