2737
2734
عنوان

زن داشتن دوست پسر

296 بازدید | 16 پست

بچه ها دوستم یه مدته با یه پسر ۲۱.۲۲ساله دوست شده بعد پسره تا تایمی که تقریبا سره کارع و یه ساعت بعد اون جوابشو میده شب که میشه کاملا افلاین میشه من بهش گفتم به نظرم زن داره چون بیشتر این حور ادما که شب انلاین نمیشن زن دارن ولی نمیگن نظر شما چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لطفا

اگر حلقه ای

در انگشت دست چپ کسی دیدید

حیا کنید

دور شوید

او حریم دارد

زندگی دارد

او یک نفر را دارد

که درخانه چشم براهش است

ده باری هست فرسادم  این پستو :|

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2738

حالا دوس پسر داشتن بخوره تو سرش با مرد زن دار دوس نشه با هر لاشی دیگ ای میخواد بره دوس شه

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
 لطفا اگر حلقه ای در انگشت دست چپ کسی دیدید حیا کنید دور شوید او حریم دارد زندگی دارد ...

😐حالا ملوم نیست زن داره یا نه من بهش میگم خب اگ اینجوریه حتما متاهله وگرنه با مرد زن دار دوست شدن خیانت به هم جنسته

😐حالا ملوم نیست زن داره یا نه من بهش میگم خب اگ اینجوریه حتما متاهله وگرنه با مرد زن دار دوست شدن خ ...

میدونم عزیزم خطاب به دوستت نبود کلا باید خودمون هوای خودمونو داشته باشیم من با شوهر یکی دوس شم قطعا یکیم پیدا میشه یا شوهر من دوس شه