2737
2734
عنوان

سیسمونی لعنتی 😭

754 بازدید | 114 پست

سلام من اویل بارداریمم فکر سیسمونی داره اذیتم میکنه اخه پدرم بنایی داره زیاد نمیتونه چیزی بخره به نظرتون چیا بخرم که واجبه برای بچه واینکه به نظرتون برا تخت و کمد بچه طلامو بفروشم طوری که شوهرم نفهمه یا اینکه نفروشم و اصلا نخرم شما بودید چکار میکردید ؟

تحت و کمد واجب نی والا.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اگه بودم می‌پذیرفتم که این بچه منه و مسئولش من و همسرم هستیم نه پدرم 

و خودمون تهیه میکردیم حداقل چیزهایی که نیازه

حتی اگه سیسمونی بچه شما رو پدرتون بتونن تهیه کنن

میدونین بعدش چقدر به سختی میفتن

شما و همسرتون باهم تهیه کنین با اطلاع هم

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2740
اخه اینجا یه رسمه خیلی بدی هست که باید بدن 

والا ما خریدیم. هیچی نشد. وظیفه هم حساب کردن .نخر 😐😐بچه خودته چرا پدرمادرتو توی فشار قرارمیدی

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏

تخت و کمد تا مدتها استفاده نمیشه البته اگه جا واسه لباساش داری

لباس هم در حد دو سه ماه اول بخر چون رشد بچه ها متفاوته بعدا سر همون لحظه بخری بهتره

اسباب بازی نخر مگر یه چندتا جغجغه میمونه بهداشتی که اونم بستگی به مورد استفادت داره 

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

شنسدم مشکل شرعی داره پولی ک شوهر درمیاره رو بدون اجازش جایی خرج کنی-بازم سوال کن من شنیدم-

منم در حال خرید سیسمونی ام-مغازه های سیسمونی پر از کالاهای تجملاتیه-میتونی ازخیلیش بگزری-ولی لباس واااقن گرونه کاریش نمیشه کرد

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!