2733
2739
عنوان

سیسمونی لعنتی 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم با شوهرت صحبت کن بگو دستشون تنگه خودمون بخریم بعدم واقعا تو شرایط اقتصادی الان اذیتشون نکنفقط ضروریارو بخر قیمت مناسب پیدا کن

نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم. بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.
اخه اینجا یه رسمه خیلی بدی هست که باید بدن 

رسم بد رو باید از ریشه کند، تهش چی میخاد بشه، مردم حرف میزنن؟ بزا بزنن بعدش یادشون میره، میارزه اینقد خودت و خانواده ت اذیت شن به خاطر حرف مردمی که همیشه یه سوژه ای واسه تیکه انداختن پیدا میکنن؟ با عقلت برو جلو نه رسم و رسوم، تخت و کمد اصن لازم نیس، در حد ضرورت خودتون بخرین

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2738
باید بزارم بعد چهار ماه ببینم چی میشه 

یه فکر. دیگه هم دارم. از الان شروع کن تیکه های کوچیک که به چشم نمیادو هر بار مثلا میری برای خودتون شامپو بگیری کنارش شامپوی بچه رو. هم بگیر یا یه دونه لباس یا هر چی. منظورم اینه خورد خورد که به چشم نیاد. ببر بذار خونه مامانت. مامانت اینا هم با اون دو. سه میلیون عوض خرت و پرتای کوچیک تیکه های بزرگو بگیرن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

جنسای معمولی گرون نمیشه زیاد بخوای چیکو بگیری یه کریر فقط میشه ۶ میلیون

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
عزیزم میشه لیست ی سیسمونی معمولی رو بگی اخه من میخام برا بچه ایندم بخرم 😍😍😍

لباس . وسایل بهداشتی . ست ناخن گیر و برس . حوله . رختخواب و قنداق . کهنه . فعلا همینا به ذهنم رسید چیز خاص دیگه نیست