2737
2734
عنوان

3ماهگی

147 بازدید | 14 پست

سلام. دخترم 12شهریور 3ماهگیش تموم میشه ولی اصلا روی زمین واینمیسته و گریه میکنه....میگن باید دیگ نوزاد بخنده نگاه کنه و صدا در بیاره و حرکتی کنه ولی دختر من اینجوری نیست نمیفهمه چیزی..... همش گریه و نق نق میکنه اصلا دپروی زمین نمیشه بزارم ...هردم یا روی پاهام هست یا راه میبرمش ...خوابش هم خیلی سبکه در روز تا ساعت12شب فقط 2ساعت میخوابه. اونهم اونقدر تکون میخوره که بیدار میشه ...فقط روی پا خوابش میبره و زود ما میشه.....؟؟؟؟؟؟؟تورو خدا کمک کنین چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نصف شب هم 3ساعت اینا میخوابه😯😯😯😯😯😯😯

خانما لباس بچگونه داریم کیفیت عالی قیمت خیلی مناسب .ممنون میشم ازمون‌حمایت کنید.❤🌹

آدرس پیج:mezon_ninii🌷🌷

برای دیدن یه سری از کارای محرمی میتونید یه سری به تاپیکم بزنید.😍😍❤🌹😘😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3170513/بلاخره-آزاد-شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

شاید کولیک داره ببرش دکتر پسر من تا چهار ماهگی اینحوری بود من تو بیست و چهار ساعت روز کلا چهار ساعت میخوابیدم همش تو بغلم بود میچرخوندمش شبا هم تاساعت یک و دو شوهری میچرخوندش خیلی نااروم بود کولیک داشت .شکمکش درد میکنه؟؟؟

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
بخدا اینقدر که گریه میکنه و بی قرار و ناآرومه...دیگه من گریه میکنم فقط ...خیلی عصبی شدم

اها گریه میکنه

وسط پتو گذاشتید تکون بدید؟

مثل تاب

کولیک داره حتما بچه

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
2706