2737
2739
عنوان

اونایی که رب خونگی درست میکنین بیاین یه لحظه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 28 پست
زیادن آخه چجوری جا کنم تو فریزر

روش من بکن چیزی شد بیا پول ربهات ازمن بگیر

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه این کار هارو کردم ولی بازم...

زیرش هرچقدر دیرتر خاموش کنی سفتر میشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2740

باید بزاری کاملا خنک شه بعد بریزی تو ظرف بعدا کاملااا شیشه رو پر پر کن که هیچی هوا نداشته باشه،،،سرشم محکم ببند و در اخر روش یه مقدار روغن بمال 

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

گاز وقتی میگیره که قبل از پخت اجازه ندی گاز گوجه خارج بشه اگه با دستگاه صافش کردی باید یک روز کامل بزاریش تا گازش خارج شه چون اکثرا وقتی بادستگله صافش میکنن  سریع روی گاز میزارنش اما در اصل باید یک روز  بعد زیر گاز رو روشن کنی  ‌وقتی گاز دار میشه  واقعا تو شیشیه یا بطری میترکه تنها راهش اینه که تو یهچال یا جای خنک بزاریش  میتونی بسته بندیش کنی تو پلاستیک فریزر و دربش رو چسب بزنی یا با دستگاه فریز چسب کنی بزاریش تو فریزر

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

[QUOTE=102660878]خانما روش پختن رب میگین؟؟؟ ربتون صاف میشه یا مثه پوره گوجه می مونهه

من دو روز پیش درست کردم. من گوجه ها رو چارقاچ میکنم میریزم تو دبه ترشی که دهنش قطوره و کیپه کیپ  میشه تو اونا میریزم و لابه لاش نمک میریزم و  بالکن میزارم که آفتاب بخوره بعده دو روز با دست چنگ میزنم تا یدست شه و برسه و گازدار و ترش شه که با مخلوط کن اینا ترش و گازدار نمیشه . دوباره درشو میبندم و میزارم دو روز بمونه بعد دوباره چنگ میزنم و یبار از صافی رد میکنم یبارم از الک بعدم زیر گازو کم میکنه میزارم میجوشه و آبش میکشه و آخراشم روغن مایع اضافه میکنم و تفت میدم و میشه رب. رب خوبیم از آب درمیاد . نمکشم چشمی میریزم و دبش هم مهمه واسم😆