2410
2553

ربام مث پارسال گاز کرد چیکار کنم بدتر نشه.از تو شیشه نوشابه ریختم تو شیشه های سس در فلزی بازم گاز کردن.راهکار بدین تو رو خدا خیلی زحمت کشیدم😢😢😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

در بیار نمک بزن کمی دوباره حرارت بده بزار نایلون فریزر بعد بزار فریزر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببين اگه خوب جوش بخوره اين طوري نميشه بعد هم بزاري توي يه تشت بزرگ ٧،٨ساعن جلوي كولر يا روي كانتر بمونه وقتي هم ربختي توي بطر تا ١٢ساعت درشو نبند

خدایا شکرت 🙏🏻
2714

یا فریزریا تو قوطی شیشه ای درفلزی بزاری بزاری تو آب یه 15دقیقه بجوشه پلمپ بشه(هواگیری)

ویه چیزیم شنیدم اینک داغ داغ بریزی تو بطری شیشه ای درفلزی سریع درشو ببندی تا هواگیری بشه اینو امتحان نکردم

فلسفه الاکلنک ، اثبات بزرگیِ کسی است که فرو میشیند

تا دیگری پرواز را تجربه کند . . .

عزیزم تونوشابه نایلون خانواده بریزی ۳سالم بمونه همون

فقط نمکش  کم بزن تارنگش سیاه نشه

خودشم ظرف مثلا عصر۶یاشب خاموش کردی بریز توتشت نایلون ها تاصبح بمونه کامل سرد بشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706