2737
2734
عنوان

خیلی مهم: کاربران لطفا توجه کنید و رعایت کنید!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 125 پست
ایشان اصلا مقصر نیست! رفتارش کاملا طبیعیه. متاسفانه خانواده باید نظرشون رو تغییر بدن!!  متاسفا ...

میشه اینهمه با لحن کتابی ننویسید.خوندنش سخته آدم فک می‌کنه داره جزوه هاشو میخونه

قطع بودم عزیزم  امان از گزارش زنای اسکرین جمع کن

واه سر چی؟

فک کردم خودت دیگه سایت نمیای

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بر ۵۰۴ تسلط یافتید یا نه؟ 

نه 

به یک چهارمش 

در حال خوندنشم

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
میشه اینهمه با لحن کتابی ننویسید.خوندنش سخته آدم فک می‌کنه داره جزوه هاشو میخونه

ببخشید ولی طرز بیان من در همه جا همینه حتی در خونه! ولی بالاغیرتا اصلا مبهم حرف نمیزنم. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
2742
واه سر چی؟ فک کردم خودت دیگه سایت نمیای

اون کاربری ۹۵م رو‌ خودم بسته بودم اما با این میومدم قطع می شدم هی تازه وصل شدم

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
ایشان اصلا مقصر نیست! رفتارش کاملا طبیعیه. متاسفانه خانواده باید نظرشون رو تغییر بدن!!  متاسفا ...

نقاشیش در حد استعداده عالی عالی

منظور من اینه امسال وسالهای قبل خوب درس نمیخوند اون موقع که انتخاب رشته نکرده بود واگه به همین رویه ادامه بده چی کنیم؟رشته دلخواهش هم بره درس نمیخونه ازش پرسیدم میگه درس خوندنو دوست ندارم

بنطر شما پیش مشاور ببریم تاثیر داره؟تنها کاریه که براش نکردیم

ببخشید ولی طرز بیان من در همه جا همینه حتی در خونه! ولی بالاغیرتا اصلا مبهم حرف نمیزنم. 

از صمیمیتتون کم نمیشه تو خونه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
اون کاربری ۹۵م رو‌ خودم بسته بودم اما با این میومدم قطع می شدم هی تازه وصل شدم

سیاسی حرف میزنی؟

2740
نه  به یک چهارمش  در حال خوندنشم

پس چطور بعدی رو میخواین شروع کنید؟ توصیه می کنم این ۵۰۴ رو که پایه ست له خوبی یاد بگیرید. گرچند پایه ها همیشه مشکل هستن اما یادگیری الزامیه. لطفا املا و صدا و آواهای درستش رو هم یاد بگیرید. بهتر هست بر روی synonym ها خیلی تمرکز داشته باشید 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
سیاسی حرف میزنی؟

خط قرمزا تازگیا خیلی کلفت تر از قبل شده، تحمل ها خیلی کمتر شده

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

نه مبهم که نیست.هر جور راحتی.فک کردم شاید بین خانما هستین میخواین کاملا محترمانه و رسمی حرف بزنین.فقط یه چیزی ببخشید میپرسم این شکلی صحبت کردن باعث نمیشه که ارتباط برقرار کردن سخت باشه.مثلا همون جور که من ساختم اومد کامنتتون رو بخونم شاید کسی که دارید حضوری هم باهاش حرف میزنید براش سخت باشه به صحبتتون گوش بده

نقاشیش در حد استعداده عالی عالی منظور من اینه امسال وسالهای قبل خوب درس نمیخوند اون موقع که انتخاب ...

محمد زارع عصر جدید رو میشناسید؟ دیپلم نداره اما ببینید به کجا رسیده؟ 

اگر : 

۱. برادرتون واقعا به رشته ای (مثلا نقاشی) علاقه و استعداد وافری داشته باشه و همت کنه در این زمینه خسته نشه. 

۲. خانواده روشنفکر و حامی داشته باشه.

پس میتونه به چیزی که علاقه داره برسه! حتی اگر درس خوندن رو کنار بزاره.

مشاور اصلا موثر نیست فقط حرف می زند و جیبتان را خالی می کند و اخرش هیچ! با اینکه من مشاور هم هستم اما منصفانه بهتون میگم خودش و خودتون! محیط خانواده و صد البته همنشین هاش! باید باهاش صمیمی باشید و بفهمید پای ثابت داره یا نه!  

نه مبهم که نیست.هر جور راحتی.فک کردم شاید بین خانما هستین میخواین کاملا محترمانه و رسمی حرف بزنین.فق ...

تا الان برای بنده مشکلی پیش نیومده. البته خودم با کسی به جز محدود انهایی که استاد منم صمیمی نمیشم و دوست ندارم متقابلا این اتفاق بیوفته. موفق باشید 

نه مبهم که نیست.هر جور راحتی.فک کردم شاید بین خانما هستین میخواین کاملا محترمانه و رسمی حرف بزنین.فق ...

در مورد طرف مقابل بله اگر بگن که متوجه نشدم من ساده تر بیان میکنم

2706