2737
2734
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196482 بازدید | 8147 پست
عزیزدلم مسلما این هم دلیلی داره. بعدم شوهر ماها که خدا رو شکر اونقدرا غیرمنطقی نیس که بی دلیل اجازه ...

من مورد این چنبنی از نزدیک دیدم. خیلی ساله روال شوهرش همینه. فقط توکل بخدا دل آدمو آروم میکنه. 

عزیزدلم مسلما این هم دلیلی داره. بعدم شوهر ماها که خدا رو شکر اونقدرا غیرمنطقی نیس که بی دلیل اجازه ...

شوهره دلایلی میاره ک از نظر خودش منطقی و درست میدونه درحالیکه واقعا منطقی نیست حرفاش و حرف هیچکسم قبول نمیکنه. کاش نتیجه صبر اون خانوم زود ج بده و حسرت ب دل نمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چیزی میخوام بگم ازاینکه میگی مارال جون ازامام زمان کمک بگیریم....من خیلی تو زندگیم دارم اثراتشو به وضوح میبینم الهی قربون اقامون برم ...خیلی کمکم میکنه تو کارا...چقد وقتی کاری رو به نیتش انجام میدم عزیزترم میکنه وبهتر میشه خیرببینی که منوبیشتر اشنا کردی با امامم

2728
مارال جون ی سوال ؟؟؟؟خیلی عذابم میده وقتی شوهرم مثلا ازشکمم ک بعد زاینان ترک خورده ایراد میگیره چه پ ...

اتنا جان اینم میره تو گلگی های خلوتگاه

بزارین من اول خلوتگاه وکامل توضیح بدم

فقط یکی که تو گروهه پیامه منو بزاره تو گروه

تو پست بعدی

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸
2740

نکته مهم خلوتگاه زمانی جواب میده که شما کامل همسرت رو جذب کرده باشی

اولا یه زن وشوهر که عاشقانه میمونه روابطشون اولین دلیلش اینه که همه چیه همو میدون

از ناراحتی واحساس وسلیقه وهمه چی

سعی کنید در ماه حداقل یک بار با همسرتون تا صبح حرف بزنید ودرد ودل کنید

قانون نداره که مثلا بگید باید ماهی یکبار باهم تاصبح حرف بزنیم

این چیزا از قانون وبرنامه خارجه

این برنامش ذهنی باید تو ذهن زن خونه باشه

تمام جاهایی که سکوت میکتی وتحمل میکنی نگه دار پیش خودت نه جوری که تو روابطتت تاثیر بزاره

جوری که فقط بعدا دربارش باهاش صحبت کنی وافکارش رو درست کنی

انتقاد از خانواده همسر حتما بعد از دوبار خلوتگاه باشه وانتقاد درباره خانواده همسر خیلی مهمه وباید قبلش یسری مسایل وبهتون بگم

زمان خلوتگاه حتما باید اخر شب باشه

اصولا زمانی باشه که همسرتون فرداش قراره خونه باشه یا نگران صبح بیدار شدن نباشه واسترس کار وقرار و...فرداش نباشه

از لحاظ فکری اروم باشه

هفته ای که قراره اخر هفتش خلوتگاه داشته باشی اون هفته پیامایی براش بفرست از این قبیل

چقدر دوست دارم شب تا صبح تو بغلت غلت بخورم ونگاهت کنم وباهات حرف بزنم...

چقدر درد ودل باتو خوبه

واز این قبیل پیامها ویکمی از لحاظ ذهنی اماده باشن

شبی که قراره به خلوت هست یه شام خوب ومرتب وبدونه اونشب خودتون وبرای اون اماده کردین

سر سفره غذا گاهی خودتون یه تیکه از غذا رو دهن همسرتون بزارین 

وقتی راه میره قربون صدقش برین که قربون قدوبالات برم خداروشکر صاحب این زندگی تویی وعشق من تویی

امادگی ذهنی پذیرششون رو بالا میبره

سعی کنید بچتون رو اون روز نخوابونید وخستش کنید تا زودتر از همیشه بخوابه 

یه چایی اماده کنید یا شربتی دمنوشی معجونی چیزی

وقتی دراز کشیدین رو تختتون سرت وبزار روی سینش بگو میدونستی خیلی دوستت دارم؟

میدونستی خیلی عاشقتم ومنتظر باشین جواب بده؟

جواب نداد بگو منتظرم جواب بدی

میدونستی همه زندگیمی ودنیا رو بدون تو نمیخوام..؟؟

عه عه راستی یه چیزی یادته اون روز فلان کار وکردی؟اگه بدونی چقدر خوشحالم شدم و.....

اون روز خونه خواهرت تو واسم غذا رو کشیدی حس خوبی داشتم یه حس امن انگار یکی هوامو داره...

یادته اون روز جلوی بچه گفتی مامانت واذیت نکن وفلان خیلی خوشحال شدم که بچه نشون دادی برات مهمم

بچه ها از مسایل تایید وتشکر شروع کنید

بعد از تمام تایید کردنا واینکه باهاش راه میرید جلوی دیگران براتون افتخاره و.....

یهو بگید عه عه عه یه چیزی یادم رفت

یادته اون روز سرم داد زدی اگه بدونی چقدر دلم شکست

جلوی همه خجالت کشیدم

میدونی چقدر واسم مهمه جلوی دیگران شخصیت وابرو داشته باشم

میدونستی فقط تو ورفتارته که میتونه بهم شخصیت بده

یا حتی بعد از تایید کردناتون دیدین هنوز نرم نشده انتقاد نکنید وشروع کنید به تایید دوباره واینکه میدونستی این زنه که به مرد شخصیت میده ومرده که به زن شخصیت میده

یکمی که حرف زدین بگو چقدر خوبه داریم باهم حرف میزنیم

بهترین حس دنیاس دردودل کردن باهات

وهمینجوری ادامه بدید

فقط تون صدا اروم ومهربون وسعی کنید همینجوری که دراز کشیدین تو صورت هم نگاه کنید یا دست رو صورت همسرت بزاری یا خودت نیم خیز شی و چشم تو چشم باهم حرف بزنی

همسرت که صحبتی کرد دایم بگی اره اره درسته  وتایید کنی تا تشنه تر بشه برای صحبت

مثل خیار نگاه نکنیاااا خخخخخ

درباره لذت سک سی که بهتون میده

ارامش بعد سک سی که ازش میگیرن

درباره همه چی

وبیشترم تایید باشه دفعه اول

از دفعه دوم انتقاد رو با چاشنی شوخی قاطیش کنید

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸
 اوه خیلی طولانی شد متوجه شدین یا خیلی پیچیده شد

متوجه شدیم ساده و راحت توضیح دادید ممنونم

ولی من فک میکنم هنوز زوده خلوتگاهو انجام بدم یعنی هنوز برا انتقاد زوده فقط تاییدشو انجام میدم و درد دل

عزیزم انشاالله گل پسرت زود خوب میشه. درمورد این حدیث هم چیزهای خیلی غیرمنطقی نیس و سعی کن تا حد امکا ...

ممنونم عزیززم

رفتم خوندمش آره چیزای غیرمنطقی نخواسته خیلیاشو که خودمم انجام میدم ولی نمیدونستم که حدیثِ

دوسه مورد اولش رو درست انجام نمیدم☹ اونم بیاید راجع بهش حرف بزنیم

دقیقااااا

منم اگه شوهرم بگه خونه مامانت نرو بگم باشه هرچی تو میگی چنددیقه بعد میگه پاشو بزیم🥴 فقط میخوان خودشونو اثبات کنن