2733
2739
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196482 بازدید | 8147 پست
آره نرگس جون همون النازم

سلام الناز جون خوبی؟من شمارو یادمه.پایه ثابت تاپیک بودی ،چی شد که گم کردی و چجوری الان اینجا رو‌پیدا کردی؟؟هر کی از قدیمیا میاد میپرسم کنجکاوم بدونم اتفاقی این تاپیک و پیدا کردین یا نه

رهای عزیزم  قبلا پیامت رو در مورد خیانت خوندم که پرسیدی ازم ولی الان پیدا نکردم  ببین ای ...

کویین مهربون ممنون از پاسخت....از وقتی اومدم توی تاپیک از شوخ طبعی شما خوشم اومده یه جورایی انرژی مثبت بهم میده ...همش با خودم میگم کاش منم مثل شما انقد پر انرژی باشم...

منم چند روزه دارم سعی میکنم رعایت کنم ...همه چیز رو سپردم به خدا...

من پدر ندارم...مامانم تنهاست...راهی برای برگشت ندارم...ولی میخوام زندگیمو بسازم...با دلهای پاکتون دعا کنید موفق بشم..❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایران نیستین؟؟

نه  آ ی ام  لندن😉😉😉

کرجم  خانومی  ولی  وطنم  شماله  دوماهیه  نرفتم  دارم  از دلتنگی  جر واجر میشم  

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹
نه  آ ی ام  لندن😉😉😉 کرجم  خانومی  ولی  وطنم  شماله  دوماهیه & ...

منم جنوبیم همه جای ایران سرای من است

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2728
منم جنوبیم همه جای ایران سرای من است

آره  خب اما زادگاه  آدم  شمال باشه ولی  سرنوشت تو کویر  بذارتت یکم سخته‌....

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹
سلام سلام صبح آدینه تون بخیر و خوشی انشاالله ،روز خوبی داشته باشین بچع ها از پاری و خپل کسی خبر ندا ...

احوال مارو نپرسی یه وخ

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2738
عه کجای جنوبی؟؟؟منم بندرعباسم

بافت

بی بی زدم خونه بود اومدم بیرون قرررر میدادمااا خخخخخ میگه از دیشب مخمو خوردی ولی میشد خوب بودا🥴

خب خداروشکر  خوشحال شدم برات🥰🙏🙏  فقط  آهسته  قر بده  و خوشحالی کن  تا  زمانی که پریود بشی  خدای نکرده  به بی بی اعتماد 100  درصد نیستا😶

سلام  صبح  به خیر بچه ها ما که دیشب  مهمون داشتیم  برادر همسر  اینجاس  کلی برنامه  داشتیم  پنبه شد رشته هامون😔😡😑😶🤣امیدوارم  شما شبی  گرم رو سپری  کرده باشین  

سلام الناز جون خوبی؟من شمارو یادمه.پایه ثابت تاپیک بودی ،چی شد که گم کردی و چجوری الان اینجا رو‌پیدا ...

سلام خوشبخت جون. ممنون عزیزم.  تو نی نی پیج خاموش میخوندمتون که دیگه اونجا هم غیر فعال شد شانسی اونروز گفنم یسر بزنم دیدم حوریه آدرس اینجارو گذاشته. ولی تو تل نبودم.

2706