2737
2734
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196528 بازدید | 8147 پست
چندروز عقب انداختی؟ بیبی چک بزن اگه باردار باشی روز موعد هم نشون میده

هستی؟؟؟

ببین ۱۸ ام موعدم بود

شوهرم نمیره بی بی چک بخره خودمم نمیتونم ماشینم نداریم ببرتم داروخونه 

زدم تو نت تست خونگی با محلول سفید کننده

با وایتکس امتحان کردم کف کرد یعنی مثبته😑😑😑😑😑😑 اعتباری بهش هست؟؟؟ حالم بده

خدایااااا چیکار کنم

خدا خودش بهم رحم کنه

بیچاره خواهرمم بچه اولش ۹ماهش بود باردار شد ۱۸ ماهگی پسر دومش دنیا اومد

چقدر من نفهم بودم اون پوقع

الان حالشو درک میکنم

شایدم اشنباه باشه

چقدر سر به سرش گذاشتم

واقعا که خدا با چیزی که دیگران رو قضاوت میکنی امتحانت میکنه😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هستی؟؟؟ ببین ۱۸ ام موعدم بود شوهرم نمیره بی بی چک بخره خودمم نمیتونم ماشینم نداریم ببرتم داروخونه& ...

عزیزم این سری برامن ب خیرگذشت امابایدفکراساسی کردبرای پیشگیری ازبارداری

رهای عزیزم 

قبلا پیامت رو در مورد خیانت خوندم که پرسیدی ازم ولی الان پیدا نکردم 

ببین این فکر که من به این نتیجه رسیدم که اگه خدای نکرده شوهرم خیانتی می کنه من نفهمم نمی دونم چطوري شد به ذهنم رسید ولی یادمه منم حساس بودم شوهرم بیمارستان کار می کنه پر از زن های جورواجور 

ولی يه طرف بر می گرده به اینکه پدر و مادرم پیر هستن بنابراین من پشتوانه مالی و حمایتی و روانی ندارم 

يه طرف قضیه هم اینه من سه سالی سعی کردم خیلی از موارد جذب همسر رو رعایت کنم حتی اگه کاری نکرده باشم می دونم غر نزدم نسبت به قبل صبورتر بودم سعی کردم از منفی های شوهرم بگذرم 

چون این مدت سعی کردم خوب باشم پیش خودم فکر کردم شوهرم بهانه ای برای خیانت نداره اگر این کار بکنه یعنی لیاقت منو نداره و باید برم دنبال زندگی بهتر 

دنبال شماره های ناشناس نباش وقتی بسپاری بخدا بدون اینکه کنکاش کنی تو گوشی اش یا جای ديگه اگه خدای نکرده اتفاقی بيفته خدا قشنگ میزاره جلوی چشمت اصلا نیاز نیست خودت بری دنبالش و بفهمی 

اینطوری که تو پیش بری چهار روز ديگه شوهرت گوشی اش رو ازت پنهان می کنه یا گوشی مخفی می گیره نزار کار به این جا بکشه عزیزم 

سلام به همگی. النازم. امیدوام منو بشناسین. همون الناز که قبلا تو نی نی سایت بودیم یه روزی یادش بخیر عزیز دردونه مارال جون بودم. تو این چند وقت که بی خبر ازتون بودم اگه بدونین چ بلاهایی سر زندگیم اومد. نگم بهتره. گند زدم گند. مارال اگه تعجب کنی حق داری. دوباره از اول شروع کردم به امیدخدا. اسم بیت الزهرا رو گذاشتم رو خونمون و پرینت گرفتم زدم رو دیوار ورودی خونه. سوره یس چند روز شروع کردم. نمازامو سعی میکنم سر وقت بخونم. چالش پیامکم تازه شروع کردم.

2740

فقط بچه ها ی سوال همسر من میگه من دوس دارم همیشه تو بهم زنگ بزنی. من الان دوساله تو مدرسه تدریس میکنم از مدرسه دو بار بهش زنگ میزنم احوالپرسی و خبرهای روزمره رو میدیم. چندبار گفتم ک خب توهم ی زنگی بزن چرا همش من. میگه اگه دوس نداری زنگ نزن بهم ولی من دوس دارم خانومم بهم زنگ بزنه. چیکارکنم. انقد خنگ بازی درآوردم الان نمیدونم راه درست چیه بچه ها. بعد اینکه باهاش حرف زدم چندبار ز زد کلی ذوق نشون دادم که بفهمه چقد خوشحال شدم. دیروزم چ عجب بعد یه سال ی پیامک توپ واسم فرستاد. میدونین چیه تو این ی سال انقد از هم فاصله گرفتیم که ی پیامک عاشقانه هم نداشتیم. کلا باید از اول شروع کنم عین ی کودک نوپا.

سلامممم

خداااروشکر نرگس جان😍

الناز جان خوش اومدییی

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

الا خودم موندم ی روزی قبلا تو نی نی سایت انقد اطلاعاتم خوب شده بود که ب بقیه راحت کمک می کردم. الان کلا موندم . توروخدا مواظب زندگیاتون باشین. ما چهارساله ازدواج کردیم سه سالش انقد خوب و عاشقانه بود که باورم نمیشه این زندگی منه که به این راه افتاده. 

التازجان هروقت شروع کنی هم عاااالیه 😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2706