2737
2734
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196482 بازدید | 8147 پست
افرین که اولویتت عشقت ینی همسرته

مرسی عزیزم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
حوریه شام چی گذاشتی؟ فوضولم نیستم کنجکاوم کنجکااو      

پیراشکی درست کردم 

با سوپ شیر 

برنجم میخام درست کنم 

کوبیده همسرم بگیره😍😍😍😍

کنجکاو خودمییی😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها لطفا هرکی میاد 

با اسم جدید 

اسم کاربری قبلیش رو هم بگه که مارو از خماری دربیاره با تشکرررر😘😘😘😘😘

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2731
به به کدبانو جان عالی هستی  عالی امشبم از اقایی جون تشکر ویژه کن من همیشه بعد از مهمونیام ...

چشمممم😍😍😍😍

ایشالا بعدش هم باز خانواده همسرم و دعوت میکنم 

البته اگه دلم بخاااد😀😀😀

خیلی زیاد اگه بخام همشون دعوت کنم خانواده همسرم 28 نفرن

جا نمیشن😂😂😂😂

نه بابا دلخور نیستم ازشون

سختمه بخام عمرو باهم دعوت کنم 

جدا جدا هم که حال نمیده

2740
خیلی زیاد اگه بخارم همچون دعوت کنم خانواده همسرم 28 نفرن جا نمیشن😂😂😂😂 نه بابا دلخور نیستم ازشو ...

اره جا کوچیک باشه سخته.

من عاشقه مهمونی دادن ومهمونی رفتنم.

مادر شوهرم کیف میکنه

میگه  عاشقه این گرمی و مهربون بودنتم.

هیچ جا نمیشه دعوت بکنن ومن نرم

با کمال میلم مهمون دوستم

.

اینو دیدم عاشقش شدم دلم میخواست بالای تخت خودمون اینجوری کنم 

با چیزهایی که داشتم یه چیز کوچیک درست کردم عااالی شد😍😍😍

هرچند هنوز عاشقش اینم عاالیهههه

اره جا کوچیک باشه سخته. من عاشقه مهمونی دادن ومهمونی رفتنم. مادر شوهرم کیف میکنه میگه  عاشقه ...

منم عاشق مهمونیییی ام ولی دلم میخاد خونم خیلی بزرگ باشه برا مهمونی دادن چون زیادن دلم میخاد راحت باشن

ای جان جای یه بلبل کمه منم عاشقققه گلم. حوریه خیلی ناز شده 

ای جووووون مرسی عشقممم

😍😍😍

منم یه عالمه گل دااارم😍😍😍