2733
2739
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196845 بازدید | 8148 پست

اینم برگ انجیری های خوشگل من 😍😍😍😍😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

منم امشب مامان و بابام خواهرم و دعوت کردم😍😍😍

خونه تمیزه تمیزهههه😍

خودم الان میخام برم حمام 

باران اسم دخترش رو ارغوان گذاشته 

اینقد عاشقشم که خدا میدونههه

هروقت اومدین بگین عکسش رو بزارررم❤❤❤😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام حوریه بلا  خسته نباشی خانووووم

سلاااامممم😍😍😍

مرسییی عشقممم 

خودتم بیشتر خسته نباشی💕

2731

بتظرت چیکار کنیم بچه ها بیاااان😒😒😒😒

اخه چرا نمیان

2740

مارال جون من تو یه صوت شنیدم  این قضیه رو.

بعد خودم چندبار که یادم بود امتحان کردم

واقعا جواب گرفتم

اخه  حدیثم هست

که فرشته ها اینجور مواقع دور وبر  ادمو  میگیرن.  

حالا امشب امتحان کن.خخخ 

رو من که جواب داده

مرسی عشقممم اره خونم بیشتر صورتی💃💃💃💃

من غیر از کارم بقیه جاها با همسرم هستم چون خیلی به جفتمون خوش میگذره.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706