2737
2739
عنوان

چیکارایی میکنین دچار روزمرگی نشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196482 بازدید | 8147 پست

دوستان منم یک نکته رو تاکید کنم که خیلی رو لحن صحبتشون دقت کنیم هم با همسرمون هم با بچه هامون

حالت غر یا تحکم یا انتقاجویانه نداشته باشه

شاید فکر کنیم که اسنجوری نیست ولی دقت کنیم میبینیم که چقدر اشکال داره

من در راستای کلاس فرزندپروری که میرم دارم رو این موضوع برای خودم تمرکز میکنم فهمیدم چقدر مشکل دارم

تازه مد فکر نمیکردم که تو این زمینه ایرادی دارم

حالا که رو لحنم تمرکز کردم

اینقدر دخترم جلب شده که خدا رو شکر میکنم

ما همیشه در مسیر بهبود و تکاملیم 

و همیشه جا برای بهتر شدن داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااااااای فدات بشم الهی که اینقدر قلب پاک و مهربونی داری. انشاالله بحق فاطمه زهرا که هر چی از خدا می ...

عزیزمی خانمی...انشاالله خدا یه دوقلو خوشکل بهت بده.. مطمعن باش نذری که واست کردم رد خور نداره ....😍😍😍😍

خب اکثر مردا اینجورین. شوهر منم گاهی اوقات از بعضی چیزا ایراد میگیره. بنظرم تو چنین مواردی باید بگی ...

ایندفعه گفت اینجوری میگم امتحانش ک ضرر نداره خدارو چه دیدی انشاالله پول دادرفتم پیکر تراشی🙈🙈🙈🙈

2738
ایندفعه گفت اینجوری میگم امتحانش ک ضرر نداره خدارو چه دیدی انشاالله پول دادرفتم پیکر تراشی🙈🙈🙈🙈

عزیزم دیگه بچه نمیخای؟؟؟

دختر خاله من رفت پوست شکمشو کشید همه ترک و چین و چروکاش رفت ولی متاسفانه جاای بخیه هاش موند دوباره برا جای بخیه هاش رفت لیزر نصفشو لیزر کرد دیگه طاقت نیاورد چون درد داشت. دیگه الان اون قسمتایی ک لیزر نکرده بودو تاتو کرده

نکته مهم خلوتگاه زمانی جواب میده که شما کامل همسرت رو جذب کرده باشی اولا یه زن وشوهر که عاشقانه میم ...

واقعا خیلی خوبه که با شوهرمون دردودل کنیم من و شوهرم خیلی مواقع شده باهم تا صبح حرف زدیم و شوخی خنده وکتک کاری حتی پیاده روی فیلم دیدن کلا رابطه ی خوبی داریم ولی من اصلا نمیتونم باهاش درد دل کنم کلا آدم تو داری هستم یه سری مسایلی هست که نمیتونم باهاش درمیون بذارم درصورتیکه که بعضی مواقع واقعا به شوهرم احتیاج دارم که از لحاظ روحی ساپورتم کنه نمیدونم چکار کنم دوست ندارم ناراحت بشه ولی خودمم خیلی عذاب میکشم

همیشه یادم باشه اگر رویایی برای خودم نداشته باشم نردبومی میشم برای رویای دیگران
کاملا حرفاتون درسته ولی من اتفاقا موقع درخواست هام هم محبت نمیکنم مثلا پولی لازمم باشه باز با تلخی ...

سلام عزیزم

میدونی چرا وقتی محبت میکنی سرد میشه؟

چون فکر میکنه اونموقع گوش به فرمانش هستی ومیخواد مردونگی کنه واقتدارش وبه رخ نشون بده

بزار احادیث رو بگم برداشتها باخودت

ولی باهربار سردی واخم بارت سنگین تر میشه ومجبوری یه روزی بخاطر تمام سردی ها واخم وکنایه هات ازش حلالیت بطلبی

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸
سلام به دوستان مارال جان با اینکه من ازت کلی به لحاظ سنی بزرگ‌ترم ولی از صحبتهات خیلی استفاده میکنم ...

عزیز دل نگو تروخدا شما استادین وتاج سرین

اینم یه نعمته که خدا بهم داده دوستای خوبی مثل شما داشته باشم

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸
واقعا خیلی خوبه که با شوهرمون دردودل کنیم من و شوهرم خیلی مواقع شده باهم تا صبح حرف زدیم و شوخی خنده ...

دردودل به هم نزدیکترتون میکنه از لحاظ عاطفی

البته باید شناسایی کنید که همسرتون از دردودلتون سواستفاده نکنه وبعدا به روتون نیاره

ناراحت نمیشه بلکه در صدد برطرف کردنشون بلند میشه

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸

یه نکته مهم یادم رفت بگم::::::::::

موقع دردودل وسطاش یهو بگو راستی عشقم یه چیزی

منو تو محرم همیم وآبروی همیم

منو تو باهم دردودل میکنیم چون هیچکس به ما نزدیکتر از خودمون نیست

هیچ وقت از حرف همدیگه سواستفاده نکنیم

به هرحال انسانیم وپر از خطا امکان داره یکاری کنیم واز هم ناراحت بشیم تو ناراحتی حرف های هم وتو صورت هم نکوبیم

اینجوری دیگه نمیتونیم به هم اعتماد کنیم و واسه هم دردودل کنیم چون ترس از این وداریم که یجایی اون حرفها رو تو روت بزنن

پس بیا سواستفاده از دردودلمون وخط قرمز قرار بدیم

وهمیشه آبرو وشخصیت همدیگه رو حفظ کنیم

شهادتت مبارک سردار🌸🌸🌸🌸