2733
2734
عنوان

آخه مادر اینقد بی رحم😢😢

5586 بازدید | 49 پست

ازوقتی یادمه مادرم همش دعوامون میکرد.دادوبیداد راه مینداخت.

همشم دعا میکرد که الهی ال بشین والهی بل بشین.

یکیشون این بود که الهی یه جایی بیفتین که نه آب باشه نه آبادی.یا الهی پر بگیرین برین آسمون.

ازموقعی که بابابزرگم فوت شده میگه الهی برین کنارپدرمن.😢

ولی جلو مردم همش میگفت درسته بچه هام دخترن ولی خیلی میخامشون. الکی.

من بزرگیم همش به من میگف چنته.

مثلا مادرم مذهبیم هس همش حتا نماز صبحشم میره مسجد.یه دفعه آش پختیم براخانما جلسه ای.

باورتون نمیشه جونشم میخاس براشون بده.

هروقتم ماهمراش میرفتیم مسجدیا حرم امام رضا کنارما نمی نشست .نمیدونم فازش چیه؟؟؟؟

حالا ازاینا بگذریم.من یه خواهر دارم که ۳۲سالشه سه هفته پیش یه دفعه درد قفسه سینه و نهایتا آنژیو میشه وفنر گذاشت تو رگ اصلی قلبش.خیلی ناراحت شدم😢

بخدا اون هفته اصلا نمی تونستم برم سره کار.ولی مادرم بگین اگه یه ذره برنامه زندگیشو عوض کرد ،نکرد.

خواهرم ۵روز بیمارستان بود بعده ۵روز گفتیم بره خونه مامانم .چون توخونه خودش تنهاس ویه خواهر کوچکتر توخونه داریم که میتونه مواظبش باشه.

خوب یه برنامه غذایی خاصی داشت .

یعنی بگین یبار مادرم بلند شد یه غذایی بیاد برا خاهرم درست کنه یه احوالپرسی بکنه نکرد.

تواین سه هفته ای که خاهرم خونه بابا م بود منم همش میرفتم که احساس تنهایی نکنه.

مادرتون تو جوونی سختی زیاد کشیده؟ببخشید اینو میپرسم محبت از پدر میدیدن بچه از سر مهر به شوهر آورده یا نه بالاجبار ؟اینا تاثیر داره آخه آدم از دلش نمیاد بچه ش سرما بخوره چه برسه بچه ش ناراحتی قلبی بگیره پیگیر نشه بنظرم شاید ریشه در جوانیه ایشون داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا به خاهر توخونه ایم خیر بده که تمام کاراشم اون میکرد .

باورتون نمیشه .بعده چندروز من رفتم سره کارم خاهر کوچکمم به جای اون خاهرم رفت سره کارش.

مامانمو این خاهرم که آنژیو شده توخونه تنها بود .تاظهر اصلن نرفته بود یه سر به خاهرم بزنه یا حتا یه لیوان آب بده دستش تا داروهاشو بخوره .

راحت گرفته خوابیده بود.

بعداومدیم گفتیم مامان چرانرفتی بهش سر بزنی .

گفت با مریض هرچی کمترحرف بزنی بهتره.آخه اینم شد حرف حساب.😢

ای بابا درکت میکنم مامان منم مثل مامان توعه با این فرق که مامان من فقط واسه من اینجوریه در مقابل به خواهرم خیلی محبت میکنه عزیزم ان شاءالله خواهرت همیشه سالم و سلامت باشه

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 
2738
مادرتون تو جوونی سختی زیاد کشیده؟ببخشید اینو میپرسم محبت از پدر میدیدن بچه از سر مهر به شوهر آورده ی ...

نه اتفاقا به خاله هام که میگیم مادرم اینجوریه میگن مادرت نور چشمیه بابابزرگم بوده.

توهرکاری بامامانم مشورت میکرده.

باورتون نمیشه خاله هام اصلن اینجوری نیستن.نمیدونم مامانم به کی رفته.

یه چیم بگم خیلی بدجنسه بعده فوت بابابزرگم سره ارث ومیراث مامان بزرگمو به دادگاه کشوند تا سهمشو گرفت.

همش به دور هم بودن اونام  حسودیش میشد میخاس بااین کارش خونه بابابزرگمو بفروشه و مامان بزرگم بره خونه آپارتمانی .که داییهام  سهمشو نقد دادن .چقد ضایع بخدا سره اون قضیه ام آبرومون رف جلو شوهرمو و....😢😢

مامانم همش بدی مامان بزرگمم به ما میگه.که من هیچکدومو باور نمیکنم.

خدایی این مسجد رفتناش فایده ای دارن؟؟؟؟

خدا به خاهر توخونه ایم خیر بده که تمام کاراشم اون میکرد . باورتون نمیشه .بعده چندروز من رفتم سره کا ...

عزیزم انژیو که اینقد سخت نیست تا دوروزه خوب میشه یکم‌مراعات میخاد که خودش میتونه انحام بده اون‌فنرم‌بعد چند روز جذب میشه من‌تو‌نت خوندم برای پدرم

وای اشکلم جاری شد مگه میشه الهی فدای مادرم بشم الاهی خدا 1000 سال عمر با سلامتی و دل خوش بده من بدون مامانم میمیرم یروز نمیشه زنگ نزنه قربون صدقم نره اخه چطور میتووه یعنی مادره پاره ی تنش رو بی محبتی کنه مگه میشه

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2706