2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هرچربی سوزی رو که استفاده کنید، تا سبک غذاخوردنتون اصلاح نشه فایده نداره، بهترین راه کالری شماری آهسته و پیوسته است که نه اذیت بشید و نه آسیب ببینید، من با همین شیوه در طول یکسال ۱۲ کیلو کم کردم و یکسال هم هست چاق نشدم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2731

ورزش کن دوچرخه(بخواب طاق باز روي زمين و پاهاتو به حالت چرخشي دربيار طوري که ضربه اهسته به شکمت وارد بشه) بزن براي شکم و پهلوهات 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
عزیزم هرچربی سوزی رو که استفاده کنید، تا سبک غذاخوردنتون اصلاح نشه فایده نداره، بهترین راه کالری شما ...

ب

با چ اپي انجام ميدي؟

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2740
دتاکس نعنا خوبه ولی من موندم واسه لاغر شدنم میخواید بخورید ؟!

اره ديگ من از يک مشاور تغذيه شنيدم اگ مدام خودتو گرسنه نگه داري وقتي يه چيزي بخوري همون جذب ميشه و چاق ميشي... بايد خورد ولي رست و اندازه همراه با ورزش

زنجبیل و دارچین.دمنشو هل و دارچین.چای ترش.چای سبز.روزانه ۸واحد میوه بخور.شیرینی جات رو ترک کن.خوراکی های ترش هم پهلو میاره مواظب باش.ناهار سبک بخور .شام هم تا ۸شب بخور‌.اونم سبک .من ک نمیتونم شام سالاد و گیاه بخورم😂ولی کم میخورم.تو غداهاتم از زیره استفاده کن چربی سوزه.اگ میتونی روزی نیم ساعت پیاده روی کن.حتی شده تو خونه.چند تا حرکت هم هست برای  شکم ران  و پهلو.تو خونه میتونی انجام بده.موفق باشی 

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺
2706