2737
2734
عنوان

لک بارداری

142 بازدید | 5 پست

مامانا کیا تو دوران بارداری لک بارداری داشتن و بعد زایمان رفع شد یا نه مونده؟؟؟من کمی مثل جای جوش رو‌گونه هام دارم خیلی نگرانم😞

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

نگران لک های بارداریت نباش البته اینکه این لک ها بعدا کمرنگ بشه یا محو بشه بستگی به نوع پوستت داره اما برای از بین بردن لک های بارداریت بعد از زایمان میتونی لیزرشون کنی من خودم لک های بارداری  لیزر  پوست کردم توی مرکز لیزر دکتر حاجیان توی خیابون شیخ صدوق شمالی کنار پل هوایی میر لکه هارو از بین بردم . خیلی راضی بودم . 

نگران لک های بارداریت نباش البته اینکه این لک ها بعدا کمرنگ بشه یا محو بشه بستگی به نوع پوستت داره ا ...

ممنونم مهربون🌹آخه سر پسرم فقط رو گردنم افتاده بود كه بعد زايمان رفت ولي اين روي صورتمه و مثل جاي جوشه زيادم نيست ولي نگرانم

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران لک های بارداریت نباش البته اینکه این لک ها بعدا کمرنگ بشه یا محو بشه بستگی به نوع پوستت داره ا ...

بازم ممنون اگه نرفتم به قول شما ليزر ميكنيم راه حلش همينه

2728

سلام من کرم ضد لک گیاهی دارم بسیار قوی هست

تمام لک های صورت
، جای جوش ها
، کک و مک
و لک های بارداری از بین میرود

همچنین چروک های سطحی پوست هم از بین می رود.

مناسب برای درمان آفتاب سوختگی و تیرگی پوست رو درمان می کند.

نرم کننده پوست های خشک هم هست

تیرگی دور چشم را از بین میبرد.

ضمنا پوست رو تا چند درجه روشن تر میکنه
قیمت ۱۰۰ تومن

۰۹۱۹۸۸۰۰۶۹۸ موسوی