2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کیک سفید و قرمز طرح عشق 

ی شمع به تعداد سال هایی ک پیش هم بودید مثلا 4 سال اگر ازدواج کردید ی شمع عددی چهار .یا اگر میخواین خیلی عاشقانه باشه یه شمع لاو بگیرید 

اطراف میزی ک کیک رو میزارید گل رز قرمز پر پر کنید و چنتا شمع وارمر هم روشن کنید نور خونه هم ترجیحا ملایم و تاریک😬 برای شام هم چیزی مثل شنسیل مرغ یا چیکن استراگانوف یا پیف استراگانوف منظور چیزای بدون نون و برنج و کلاسیک بزارید باز مربوط ب ذائقه و سلیقه تون . بعدم ی کادوی شیک مثل ی کمربند چرم یا عطر تلخ یا ی زنجیر شیک مردونه کادو بدید ... 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

شوهرم ساعت یازده شب میادش شام خوب ویه رقص ویه کیک براش درنظرگرفتم ولی چون میخوام سوپرایزکنم وبچه هام کوچیکن نمی تونم ازبیرون کیک بگیرم خودم میخوام درست کنم  دیگه نمیدونم چیکارکنم البته یه نامه ی قشنگم می خوام بنویسم ولی نمیدونم چی بنویسم

عشقم پسرم ودخترنازم